A$AP Rocky

i

Autor: All Access Photo / Splash News/EAST NEWS

A$AP Rocky NIE wyjdzie z aresztu! Nawet Trump nie pomógł

2019-07-25 18:23

A$AP Rocky nadal pozostaje w więzieniu. Prokuratura wciąż szuka dowodów na winę rapera. W tej sprawie nawet Donald Trump nie pomógł!

A$AP Rocky nadal przebywa w areszcie. Nawet wstawiennictwo Donalda Trumpa nic tu nie pomogło. Prawo w Szwecji nie daje taryfy ulgowej, raper więc będzie musiał jeszcze trochę czasu spędzić w areszcie. Wszystko prokuraturę, która ma wątpliwości co do niewinności gwiazdy. Od aresztowania rapera minęły już 3 tygodnie. Wciąż jeszcze nie ustalono kto był winny. Jedno jest pewne, jeśli okaże się, że A$AP Rocky jest niewinny, Szwecja będzie musiała zapłacić mu spore odszkodowanie.

Sonda
Jak oceniacie zachowanie A$AP Rocky'ego?

Jak piszą zagraniczne serwisy, prokuratura ma wątpliwości co do niewinności rapera. Nie tylko próbuje udowodnić winę gwiazdy, ale dodatkowo twierdzi, że w tej sytuacji samoobrona nie działa na jego korzyść!

Prokurator stwierdził, że zachowanie A$AP Rocky'ego stanowi podstawę do oskarżenia go o przestępstwo i prokuratorzy „doszli do wniosku, że przedmiotowe wydarzenia stanowią przestępstwo mimo wcześniejszej prowokacji i próby samoobrony”.

Nie wiadomo jeszcze jak długo A$AP Rocky posiedzi w więzieniu. Póki co nie podano terminu sprawy!

Zobacz też: 

A$AP Rocky

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER