Demi Moore na okładce Harper's Bazaar

i

Autor: Harper's Bazaar

56-letnia Demi Moore NAGO na okładce Harper's Bazaar! Mówi o związkach i uzależnieniach!

2019-09-12 22:22

Demi Moore wystąpiła całkiem nago na okładce Harper's Bazaar! 56-letnia aktorka wygląda fenomenalnie. Jeszcze bardziej jednak szokuje wywiad, którego udzieliła gazecie. Opowiedziała m.in., jak uratowała swoją matkę od przedawkowania narkotyków, a także o własnym uzależnieniu od środków odurzających.

Zdałam sobie sprawę z tego, że kiedy znowu otworzyłam te drzwi, to odbierało mi moc. Myślę o tym w ten sposób: to było dla mnie bardzo ważne, by rodzić naturalnie, bo nie chciałam przegapić żadnego momentu. I w związku z tym doświadczyłam bólu. Więc częścią bycia trzeźwą jest to, że nie chcę przegapiać momentów w życiu, nawet, jeśli to oznacza przeżywanie cierpienia.

- powiedziała Moore. Ostatecznie aktorka poszła na odwyk, poprawiła relacje z córkami i do dziś pozostaje trzeźwa.

I do tego jak wygląda! Petarda!

Demi Moore na okładce Harper's Bazaar

i

Autor: Harper's Bazaar

Zobacz też:

Demi Moore jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Mimo, że przekroczyła pół wieku, nadal ma w sobie energię 20-latki. I ciało właściwie też...

Gwiazda wystąpiła nago na okładce nowego numeru Harper's Bazaar. 56-letnia aktorka bardzo dba o swoją figurę. Efekty tej pracy zachwycają! Jeszcze bardziej, niż nagie zdjęcie Demi na okładce, zaskakuje jednak wywiad z gwiazdą. Ta zdobyła się na ogromną szczerość.

Demi Moore zapowiada swoje wspomnienia

24 września 2019 ukaże się autobiografia Demi Moore. Tuż przed jej premierą aktorka uchyliła rąbek tajemnicy i dała fanom przedsmak tego, co będą mogli przeczytać. W wywiadzie dla Harper's Bazaar opowiedziała między innymi o tym, jak uratowała życie swojej matce.

Największe skandale show-biznesu

Pytanie 1 z 8
Podczas gali rozdania nagród VMA w 2003 roku Britney Spears i Madonna wywołały mega skandal. Co zrobiły?

 Demi Moore była jeszcze dzieckiem, kiedy jej matka o mały włos przedawkowałaby silne leki.

Kolejna rzecz, jaką pamiętam, to to, że używałam moich palców, małych dziecięcych paluszków, do wydobywania tabletek, które moja matka próbowała połknąć, z jej gardła, podczas gdy mój ojciec trzymał jej buzię otwartą i mówił mi, co mam robić. Coś bardzo głęboko we mnie wtedy pękło. Moje dzieciństwo skończyło się.

- wyznała aktorka.

Demi Moore opowiedziała też o swoim związku z o 15 lat młodszym Ashtonem Kutcherem. Gwiazda zdradziła, że przy nim czuła się znowu młoda, jakby cofnęła się w czasie i mogła znowu przeżyć część swojego życia od nowa. Para rozstała się po tym, jak Demi Moore poroniła. Pojawiały się też plotki o niewierności w związku.

Demi Moore o uzależnieniach

Demi Moore z wielką szczerością opowiedziała też o swoich nałogach. W młodości była uzależniona od kokainy. Po długim okresie trzeźwości, w wyniku załamania po rozstaniu z Kutcherem, gwiazda nadużywała alkoholu i silnych środków przeciwbólowych. W 2012 roku miała atak padaczkowy po wdychaniu podtlenku azotu. Od kilku lat jest trzeźwa. W rozmowie z Harper's Bazaar wyjaśniła, dlaczego postanowiła walczyć o siebie.