50-letnia Justyna Steczkowska pręży się w samym bikini. Nie kryje zachwytu samą sobą!

Justyna Steczkowska w bikini
Autor: screen z Instagrama Justyny Steczkowskiej Justyna Steczkowska w bikini

Justyna Steczkowska kończy w tym roku 50 lat. Wokalistka z dumą mówi o swoim wieku i chętnie prezentuje wdzięki nie tylko na scenie. Za pośrednictwem Instagrama artystka pochwaliła się krótkim nagraniem z wakacji, na którym widać ją pląsającą w samym bikini. Takiego ciała może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

Justyna Steczkowska w bikini to widok, jakiego fani z pewnością długo nie zapomną. Tym bardziej, że wokalistka po prostu zachwyca! Choć ciężko w to uwierzyć, patrząc na jej zdjęcia, to Justyna Steczkowska kończy w tym roku 50 lat. W przeciwieństwie do wielu osób, legendarna wokalistka nie ukrywa swojego wieku, a wręcz chwali się nim w mediach. W czerwcu tego roku piosenkarka zaprezentowała w Opolu wyjątkowy recital z okazji zbliżających się wielkimi krokami 50. urodzin, w trakcie którego przypomniała nie tylko największe hity ze swojego repertuaru, ale również perełki, które są znane głównie jej zagorzałym fanom. Artystka zapowiedziała ze sceny trasę koncertową na 2023 rok, a w wywiadzie dla ESKA.pl zaprosiła na zbliżające się wielkimi krokami koncerty arenowe. Tuż przed wznowieniem tournee i udziałem w The Voice of Poland Justyna Steczkowska wybrała się na zasłużone wakacje. Filmik, jaki dodała, rozgrzał internautów!

Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland! Ostro pojechała po Steczkowskiej

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Justyna Steczkowska chwali się ciałem w bikini!

Justyna Steczkowska wie, jak podgrzać atmosferę. Legenda polskiej muzyki z chęcią prezentuje swoją idealną figurę. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda udostępniła krótkie wideo z wakacji, na którym widać ją tańczącą w samym bikini.

Pozdrowienia z wakacji ❤️ kocham swoje 50 lat !!! - napisała.

Jak można się było spodziewać, pod postem posypały się słowa uznania dla jej wyglądu.

Jesuuuu chciałabym tak wyglądać w wieku 50lat❤️❤️❤️

OMG🔥🔥🔥50 lat trójka dzieci niesamowita🥰❤️Przepiękna

To naprawdę wyjątkowe urodzić się z taką figurą 😍😍😍

Wow figura idealna 😍😍😍

Ja tak nawet nie wyglądałam mając 20 😁 😉🤩😁 - piszą wyraźnie oczarowani fani. 

Nie sposób się z nimi nie zgodzić! 

Sonda
Śledzisz Justynę Steczkowską w mediach społecznościowych?
NAJNOWSZE