Kto jest bogatszy: Shawn Mendes czy Camila Cabello? Różnica w ich zarobkach jest duża!

2020-06-29 13:19 mm
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Invision/Invision/East News

Kto więcej zarabia - Camila Cabello czy Shawn Mendes? Para artystów od miesięcy tworzy jeden z najbardziej lubianych związków show-biznesu, a ich popularność rzecz jasna przekłada się także na stan kont. Potrafilibyście zgadnąć, ile zarabia każde z nich? Na Hotplota.pl sprawdzamy majątek Shawna i Camili. Okazuje się, że jedno z nich ma niemal trzykrotnie grubszy porfel. Domyślacie się, kto?

Zarobki gwiazd od zawsze budzą wśród fanów wiele emocji i są jednym z najczęściej wyszukiwanych tematów w sieci. Ile zarabiają artyści i celebryci na swojej twórczości oraz na promocjach produktów? Na czym artyści zarabiają więcej - na swojej muzyce, czy może na popularności w sieci?

Jedną z najbardziej lubianych w ostatnim czasie par światowego show-biznesu jest tzw. Shawmila czyli związek Shawna Mendesa i Camili Cabello. Choć żadne z nich nie należy do ścisłej czołówki najlepiej zarabiających gwiazd, stan kont tej dwójki i tak jest już bardzo imponujący.

Ile zarabiają Shawn i Camila? Które z nich jest bogatsze? Sprawdźmy!

ILE ZARABIA CAMILA CABELLO?

Zarobki Camili Cabello to przede wszystkim kwoty ze sprzedaży płyt i praw do streamingu, tantiem oraz koncertów. Dziewczyna Shawna Mendesa raczej nie zarabia na popularności na Instagramie - w odróżnieniu do niejednej koleżanki z branży, na jej koncie trudno znaleźć sponsorowane posty.

Według danych podawanych przez amerykańskie media, Camila Cabello zdążyła do tej pory zarobić kwotę 14 milionów dolarów. Nie jest to suma wyjątkowo imponująca - przypomnijmy, że niektórzy artyści wydają znacznie wyższe kwoty na nowe domy.

Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: EVGA, ROLO/Backgrid/East

ILE ZARABIA SHAWN MENDES?

Dużo lepiej od swojej dziewczyny radzi sobie pod względem finansowym Shawn Mendes. Kanadyjski piosenkarz już na samym początku swojej kariery bił rekordy popularności w sieci, co przełożyło się na jego późniejsze zarobki. Jak wyliczają amerykańscy dziennikarze, Shawn zdążył dotąd zarobić około 40 milionów dolarów.

Warto dodać, że oprócz pieniędzy zarobionych na tworzonej przez siebie muzyce, Shawn Mendes może pochwalić się także kilkoma całkiem dochodowymi kontraktami reklamowymi. Jednym z najbardziej udanych był ten zawarty z marką Calvin Klein.

Shawn Mendes zarabia też sporo na koncertach - podczas trasy z 2019 roku kwota ze sprzedanych biletów sięgała podobno aż 90 milionów dolarów.

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!
NAJNOWSZE