Anna Maria Sieklucka

i

Autor: WBF

Anna Maria Sieklucka pokazała swojego chłopaka! Podobny do Massimo z 365 Dni?

2020-04-06 16:21

Gwiazda kinowej wersji bestsellera 365 Dni, Anna Maria Sieklucka, pokazała na Instagramie swojego partnera. Filmowa Laura Biel chyba nie gustuje w mężczyznach w typie Massimo... Jej wybranek, Łukasz Witt-Michałowski, jest od niej sporo starszy, jednak para ma ze sobą wiele wspólnego.

Anna Maria Sieklucka nie należy do pierwszej ligi polskich gwiazd. Aktorka teatralna dostała szansę wypłynięcia na szersze wody rodzimego show biznesu, kiedy Blanka Lipińska zaproponowała jej rolę w filmie 365 Dni na podstawie swojej książki pod tym samym tytułem. Sieklucka nie dostała zbyt przychylnych recenzji, jeśli chodzi o rolę głównej bohaterki bestsellera Laury Biel, jednak zyskała sporą rozpoznawalność. Obecnie ma 157 tysięcy fanów na Instagramie. Właśnie pokazała im kawałek swojego życia prywatnego. Jak zapowiedziała, to pierwszy i ostatni raz...

Anna Maria Sieklucka pokazała partnera

Jak wiadomo, życie uczuciowe autorki 365 Dni w ostatnich miesiącach rozkwita. Blanka Lipińska od jakiegoś czasu otwarcie mówi o swoim związku z Baronem z Afromental.

Anna Maria Sieklucka jest znacznie bardziej skryta, jeśli chodzi o sferę prywatną, ale to, co łączy ją z Lipińską, to szczęście w życiu osobistym.

Aktorka pokazała na Instagramie ukochanego. Okazuje się, że mężczyzna, z którym spotyka się gwiazda 365 Dni, to Łukasz Witt-Michałowski. Parę dzieli spora różnica wieku. 28-letnia Sieklucka jest o 17,5 roku młodsza od partnera. Poza tym jednak para dobrała się na zasadzie podobieństw: oboje pochodzą z Lublina i są aktorami. On dodatkowo studiował także reżyserię na jednej z niemieckich uczelni.

Anna Maria Sieklucka i Łukasz Witt-Michałowski poznali się na studiach we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Anna Maria miała ostatnio okazję wystąpić w sztuce Gliny z Innej Gliny, którą wyreżyserował jej chłopak.

Jedno. Prywatne. I więcej nie będzie.
Peace and love

- podpisała zdjęcie z Michałowskim Sieklucka.

Jak podoba Wam się ta para? Pasują do siebie?