Justyna Steczkowska, Stanisław Steczkowski

i

Autor: AKPA Stanisław Steczkowski na premierze filmu "Back to black. Historia Amy Winehouse"

Celebryci

18-letni syn Steczkowskiej na salonach. Pojawił się na ściance z ukochaną

2024-04-14 14:37

Justyna Steczkowska może pochwalić się trójką wspaniałych dzieci. Jedno z nich niedawno wkroczyło w dorosłość. Stanisław Myszkowski postanowił pokazać się publicznie na premierze filmowej. Wraz ze swoją dziewczyną pozowali fotoreporterom.

Justyna Steczkowska jest nie tylko spełnioną artystką, ale również mamą. Wraz z Maciejem Myszkowskim doczekali się trojga pociech: Leona (ur. 2000), Stanisława (ur. 2005) oraz Heleny (ur. 2013). Najstarsze z nich jest już dobrze znane opinii publicznej. Leon działa w branży muzycznej jako DJ i producent. Stanisław natomiast w zeszłym roku skończył 18 lat. Teraz postanowił pokazać się publicznie na premierze filmu o Amy Winehouse.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amy Winehouse zmarła 12 lat temu. Zjawiskowa kariera, którą przerwała osobista tragedia

SHORT - Nosel wkręca - związek w tajlandii | ESKA

Dzieci Steczkowskiej na premierze "Back to Black. Historia Amy Winehouse"

W środę 10 kwietnie 2024 odbyła się w Polsce uroczysta premiera filmu "Back to Black. Historia Amy Winehouse" z udziałem gwiazd show-biznesu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło najgorętszych nazwisk.Fotoreporterom na ściance pozowali: Aleksandra Domańska, Ania Rusowicz, Natalia Kukulska, Paweł Deląg, Monika Goździalska, Maciej Orłoś, Maja Staśko, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Marika, Jankes, czy wspomniany wcześniej Stanisław Myszkowski. 18-latek nie był jednak sam. Na event wybrał się ze swoją ukochaną. Oboje włożyli czarne, eleganckie stylizacje. Podobnie, jak Leon Myszkowski i jego dziewczyna Ksenia, którzy również zawitali na salony.

Stanisław Myszkowski, Leon Myszkowski

i

Autor: AKPA