Tomasz Kot, Blanka Kot

i

Autor: AKPA

Dzieci gwiazd

17-letnia córka Tomasza Kota idzie w ślady ojca. Na ekranie zachwyciła urodą i talentem

2024-04-23 13:38

Tomasz Kot, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, doczekał się córki i syna. Nastolatka ma za sobą ekranowy debiut. Koledzy i koleżanki z planu bardzo chwalili jej aktorski talent i wyjątkową osobowość. Teraz pokazała się z ojcem na premierze filmu "Wróg doskonały". Jak obecnie wygląda córka Kota? Gdzie zagrała i czym się zajmuje?

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Córka Tomasza Kota zebrała świetne opinie od kolegów z planu zdjęciowego

Blanka Kot zadebiutowała na srebrnym ekranie w serialu "Wielka Woda (2022) w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka. W rolach głównych zobaczyliśmy Agnieszkę Żulewską i Tomasza Schuchardta, którzy ocenili młodą gwiazdę.

Mam wrażenie, że coś niesamowitego było w spotkaniu z nią. To było absolutnie spotkanie aktorskie, bo gra świetnie. Natomiast nie wiedziałem, skąd ona do końca to wie, że tak to gra

- mówił Tomasz Schuchardt w rozmowie z serwisem "Gazeta.pl".

Jest osobą bardzo dojrzałą, ale też dziecinną w takim najpiękniejszym sensie tego słowa. Taką czystą. Jest w tej dziecinności coś bardzo ładnego, coś, co tam drży — widać, że to jest jeszcze dziecko

Blanka Kot, Agnieszka Kot, Tomasz Kot

i

Autor: AKPA Premiera serialu "Wielka woda"

- oznajmiła Agnieszka Żulewska.

Blanka Kot ma również za sobą rolę w krótkometrażowym filmie fabularnym "Jeszcze jeden koniec świata" z 2021 roku w reżyserii jej mamy Agnieszki Kot. Nastolatka dubbingowała również animowane postacie w takich produkcjach jak "Ogarnij to!" z 2019 roku, oraz "Co w duszy gra" z 2020 roku. Wszystko wskazuje na to, że Blanka chciałaby pójść w ślady ojca, jednak póki co zajmuje się szkolnymi obowiązkami.