10 najlepszych stylizacji Meghan Markle z 2019 roku! Ciążowy brzuszek zgarnął uwagę

2019-12-26 8:04 kp

Koniec roku to czas podsumowań. A w modzie niezmiennie w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy obserwowaliśmy oczywiście obserwowaliśmy Meghan Markle, która - choć ze sporymi zastrzeżeniami - na dobre zadomowiła się w rodzinie królewskiej. Ten rok w jej stylizacjach minął oczywiście pod znakiem ciąży. Czy wtedy wyglądała najpiękniej?

Gdy w 2017 roku książę Harry ogłosił zaręczyny z Meghan Markle, kobiety z całego świata pokochały jej styl. Od tamtego czasu fanki księżnej Sussexu niezmiennie inspirują się jej stylizacjami, a ubrania, w których się ona pokazuje, natychmiast znikają ze sklepowych półek.

Jako członkini rodziny królewskiej Meghan Markle musiała oczywiście przyjąć pewne zasady, które stosuje się w oficjalnych sytuacjach. W swoich stylizacjach żona księcia Harry'ego uwielbia przemycać jednak nieco więcej luzu, czym zapewne zaskarbiła sobie sympatię fanek.

Jak prezentowała się w 2019 roku?

Najlepsze stylizacje Meghan Markle w 2019 roku

Pierwsza połowa roku w stylizacjach Meghan Markle upłynęła oczywiście pod znakiem ciąży. Zanim w maju 2019 roku książęta Sussexu zostali rodzicami, Meghan zdążyła pokazać się w wielu ciążowych kreacjach - jak podczas wizyty w Maroko, gdzie podczas powitania z brytyjskim ambasadorem zachwyciła prostą, czerwoną suknią, lub wtedy, gdy razem z Harrym odwiedziła fundację One25 w kwiatowej sukience w stylu boho.

>> 3 najlepsze zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego wg królewskiego fotografa! Zgadzacie się?

Już po porodzie Meghan Markle zdecydowanie polubiła czerń. Tu w pamięć zapadła jej kreacja z oficjalnej premiery Króla Lwa oraz żakardowa suknia z Dnia Pamięci.

Zobaczcie wszystkie najlepsze kreacje Meghan Markle z 2019 roku!

Zobacz też:

NAJNOWSZE