mks wygrana nielba

Autor: MKS Grudziądz MKS Grudziądz ma aktualnie 5 punktów przewagi nad GKS Żukowo

MKS Grudziądz z kolejną wygraną! We własnej hali ograł Nielbę Wągrowiec [AUDIO]

2021-03-27 19:22

Kolejną z rzędu wygraną odnieśli szczypiorniści MKS-u. Tym razem grudziądzanie we własnej hali pokonali po emocjonującym spotkaniu Nielbę Wągrowiec 28:26 i utrzymali pozycję lidera w swojej grupie!

Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego podchodzili do tego meczu jako lider grupy A. Nielba z kolei koniecznie potrzebowała punktów, by na dobre nie stracić kontaktu z czołówką.

W pierwszej połowie obie drużyny zaprezentowały piłkę ręczną na wysokim poziomie. Grudziądzanie nie byli w stanie uzyskać kilku bramek przewagi i ostatecznie na przerwę schodzili mając tylko jedno trafienie więcej od przyjezdnych.

Po przerwie poziom spotkania nadal utrzymywał się na wysokim poziomie. Z minuty na minutę było coraz bliżej do kolejnej wygranej MKS-u w tym sezonie.

Kolejny triumf grudziądzan ostatecznie stał się faktem. Podopieczni Sylwestra Ziółkowskiego wygrali z Nielbą Wągrowiec 28:26. Najskuteczniejszym zawodnikiem grudziądzkiego zespołu był zdobywca 11 bramek, Paweł Kruszewski.

Wypowiedzi po meczu MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec. Posłuchaj:

MKS po tej wygranej utrzymał pozycję lidera w tabeli. Obecnie grudziądzanie mają pięć oczek przewagi nad drugim GKS-em Żukowo (Żukowo ma jeden mecz rozegrany mniej).

Teraz szczypiornistów z naszego miasta czeka kolejna przerwa. W 17 kolejce, która rozegrana zostanie 10-11 kwietnia MKS pauzuje. Grudziądzanie do rozgrywek powrócą w 18 serii gier (17-18 kwietnia), gdzie na wyjeździe zagrają z USAR-em Kwidzyn.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Super Raport 26.03 (Goście: Robert Biedroń - eurodeputowany, Nowa Lewica oraz dr Łukasz Jankowski - prezes ORL) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska