Warta Gorzów o kolejne punkty powalczy w Kluczborku

2022-09-15 11:19
warta gorzów
Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Boju Warty o utrzymanie ciąg dalszy. Podopiecznych Mateusza Konefała (18.09) czeka w niedzielę wyjazdowe starcie z MKSem Kluczbork. Bordowo-granatowi w trzecioligowej tabeli są tuż nad strefą spadkową.

Mają tylko samo punktów, co Stilon i oczko przewagi nad szesnastymi w tabeli rezerwami Chrobrego Głogów. Nie da się ukryć, że problemem Warciarzy jest brak zwycięstw. O ile gorzowianie zanotowali w tym sezonie aż 4 remisy, o tyle wygrać udało się tylko raz - w Wodzisławiu Śląskim 1:0.

7 FAKTÓW O MUNDIALU W KATARZE | ESKA XD - Radio Eska #57

Potrzebna jest większa siła ofensywnych strzelb. Trener AstroEnergy Warty liczy na formę Karola Gardzielewicza:

Chciałbym, aby dla Karola ta runda, ten sezon był bardziej stabilniejszy, żeby mimo wszystko nie przeplatał fajnych spotkań takimi spotkaniami bezbarwnymi, czy nawet w tygodniu nam znikał. Miał z tym problem w poprzedniej rundzie. Myślę, że takie ustabilizowanie będzie u niego kluczem.

23-latek ma doświadczenie pierwszo i drugoligowe. Do tej pory w sezonie 2022/23 zdobył dwie bramki. Czy uda się strzelić w Kluczborku? Przekonamy się w niedzielę po godzinie 16.

QUIZ. Polacy też mieli swoich królów. Ile o nich wiesz? Korona na głowie za 8/10

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od królowej. Wskaż prawdziwą informację o Jadwidze Andegaweńskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE