Tragiczna śmierć kuriera przed Black Friday. Jego ciało znaleziono w busie. Co się stało?

2022-11-24 13:04
Śmierć kuriera w Wielkiej Brytanii
Autor: (Facebook, Wikimedia Commons)

To się nie mieści w głowie. Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii. Nie żyje kurier jednej z firm kurierskich, który został znaleziony martwy w swoim samochodzie. W ostatnim czasie miał bardzo ciężko pracować bez przerwy z powodu zbliżającego się Black Friday.

Warto podkreślić, że ostatnie dwa miesiące w roku, to wzmożony czas dla kurierów niemal na całym świecie. Najpierw jest Black Friday (26.11), a później przychodzi czas Świąt Bożego Narodzenia. Najwięcej pracy mają właśnie kurierzy, którzy rozwożą przesyłki od rana do nocy.

W takim trybie pracował właśnie Warren Norton. 49-latek został znaleziony martwy dokładnie 23 listopada w swoim busie. Był pracownikiem firmy DPD. Do zdarzenia doszło nad ranem w mieście Dartford w brytyjsim hrabstwie Kent - donosi "The Sun".

Jak piszą brytyjskie media, Norton pracował bez przerwy przez siedem dni w tygodniu. Ciało znaleźli jego koledzy z pracy, którzy myśleli, że 49-latek śpi w swoim pojeździe. Stało się jednak inaczej.

Warren Norton osierocił 14-letnią córkę.

Sonda
Szykujesz się na tegoroczny Black Friday?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE