Artystycznie na Zamku w Lubniewicach

2022-07-08 15:48
lubniewice zamek 1
Autor: materiały Fundacji Książąt Lubomirskich Zamek ma piękny park i położony jest nad jeziorem.

W niedzielę w ramach Lubniewickiego Lata Muz odbędzie się koncert i czytanie biografii Wandy Rutkiewicz. Lubniewice zapraszają też na wakacyjne spacery.

Wysokie góry na zamku w Lubniewicach. W niedzielę (10.07) w ramach Lubniewickiego Lata Muz będzie można posłuchać muzyki i czytanej książki. Impreza odbędzie się na dziedzińcu zamku, początek o godzinie 16:30. To wspólne przedsięwzięcie gminnego ośrodka kultury i gorzowskiej książnicy.

W Lubniewicach organizowane jest Lato Muz. My przygotowujemy czytanie tekstów, będzie to biografia Wandy Rutkiewicz, którą czytać będzie Marzena Wieczorek. Z kolei Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach przygotowuje oprawę muzyczną. Na skrzypcach zagra Tomasz Żelaśkiewicz - mówi Sławomir Szenwald, dyrektor biblioteki w Gorzowie​.

Gdyby pogoda nie dopisała wydarzenie przeniesione zostanie do zamkowego holu. Wstęp wolny. Do Lubniewic warto przyjechać wcześniej i wybrać się na wakacyjny spacer z przewodnikiem. Startuje on o 11 spod ratusza. Warunkiem jest zebranie 10 osobowej grupy turystów. Zapisy pod nr tel. 607 530 923. W trakcie godzinnej wycieczki poznacie najważniejsze zabytki i ciekawostki dotyczące Lubniewic.

Jak dobrze znasz teksty piosenek Kultu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jaką markę samochodu ma dziewczyna z piosenki “Baranek”?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE