Gorzów: psy

i

Autor: Boobook48/flickr.com

I kudłate i łaciate w weekend opanują stadion żużlowy. W Gorzowie odbędzie się wystawa psów rasowych

2022-07-15 13:43

Pokazy zaczną się w sobotę o godz. 10. Do Gorzowa przyjedzie ponad 230 ras, łącznie ponad 1500 zwierzaków. Wszystkie rasowe i piękne.

Zamiast warczących motocykli, szczekające piękności. ​W weekend (16-17.07) na stadionie żużlowym w Gorzowie odbędzie się międzynarodowa wystawa psów rasowych. Zgłoszonych zostało ponad 1,5 tysiąca czworonogów. Będą owczarki, mopsy, szpice, dogi, wyżły, pudle, jamniki i całe mnóstwo innych ras. Pokazy konkursowe zaczynają się w sobotę (16.07) o godzinie 10.

Na 15 ringach wystawowych zaprezentowanych będzie ponad 230 ras psów. Głownie z Polski, ale spodziewamy się też ponad setki z zagranicy, czyli z Niemiec, Czech, Holandii, Szwecji, ale swój udział zapowiedzieli też hodowcy z Islandii, czy USA - mówi Andrzej Lisowski, prezes Związku Kynologicznego w Gorzowie.

plandeka stal gorzów

i

Autor: FB Stal Gorzów Wystawa odbedzie się na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Pokazy odbywać się będą do godziny 16. Podobnie w niedzielę. To okazja, żeby nie tylko przyjść i popatrzeć na ciekawe rasy psów, ale także żeby porozmawiać z hodowcami. Wstęp na wystawę jest darmowy. Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Gorzowie odbędzie się drugi raz.

QUIZ. Który aktor zagrał w tym legendarnym filmie? Bez 10/15 nie waż się nazywać kinomanem

Pytanie 1 z 15
Który z tych aktorów zagrał w "Pulp Fiction" Quentina Tarantino?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE