Gorzów: Będą kary za opóźnienia naprawy schodów w parku Róż

2022-09-23 15:50
gorzów schody park Róż 1
Autor: Fragles W czwartkowy poranek (22.09) nikt przy schodach nie pracował.

Gorzowscy urzędnicy przyglądają się inwestycji i wyciągają wnioski.

Schody miały być naprawione do 13 września, ale tak się nie stało. Chodzi o wejście od ronda przy Kosynierów Gdyńskich. W czerwcu zostały rozebrane i póki co końca prac nie widać. Nie tylko wykonawcę czekają konsekwencje.

- W sprawie wykonania poprawek w parku Róż, szczególnie niedotrzymania terminu naprawy schodów, służby miejskie przygotowują procedurę naliczania kar umownych. Władze miasta podejmą także inne kroki prawne w stosunku do zewnętrznej firmy zajmującej się nadzorem inwestorskim - informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

gorzów schody park Róż 2
Autor: Fragles Schody są ogrodzone i wyłączone z użytkowania.

Firma jako przyczynę poślizg podała- zakłócenie w dostawie materiałów budowlanych. Nieznana jest data zakończenia naprawy. Oprócz schodów trwa wymiana nawierzchni w zakątku różanym i na placu zabaw. Zamiast żwirku pojawi się tam mieszanka gliny z tłuczniem.

Dominika Gwit bała się o swoje zdrowie w "Fort Boyard"

Piosenki z Disney. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej bajki pochodzi fragment: "Jakaś drobna rzecz, jeden mały gest. Chociaż serca drżą, choć niepewni są"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE