Czas na Pikniki Chopinowskie na gorzowskich Dolinkach

2021-07-04 10:51
Piknik Filharmonia Gorzowska
Autor: Fragles

Gorzowska filharmonia po raz kolejny w wakacje organizuje koncerty w plenerze. Imprezy co roku cieszą się zainteresowaniem wśród mieszkańców. W tegorocznej edycji jest jedna ważna zmiana. Jaka?

Tradycyjnie na Placu Sztuk będzie można rozłożyć leżaki i koce , ale także całymi rodzinami zająć zielone tereny. W niedzielę (4.07) pierwszy piknik, który ma promować młode talenty.

- Tak jak w poprzedniej edycji chcemy wspierać młodych muzyków, którzy biorą udział w konkursie chopinowskim. Zagrają nowe oosby, a niektóre po raz drugi - mówi Joanna Pisarewicz, dyrektor filharmonii.

Jako pierwszy wystąpi Matteo Zoli z Włoch. Pianista młodego pokolenia jest laureatem wielu międzynarodowych konkursów, absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie.

Występ w niedzielne popołudnie i tu ważna zmiana-  o godz. 18, a nie jak w poprzednich edycja o 16. Chodzi o to, by nie kolidować z innymi muzycznymi wydarzeniami w mieście. Szczegóły pikników na stronie filharmonii.

Krystian Ochman - tak powstał teledysk Prometeusz. Te ujęcia robią wrażenia!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE