ZDRADA to kolejny polski serial, który może zrobić furorę. W obsadzie m.in. Paweł Małaszyński

i

Autor: Polsat Box Go ZDRADA to kolejny polski serial, który może zrobić furorę. W obsadzie m.in. Paweł Małaszyński

Serialowe zapowiedzi

“Zdrada” to kolejny polski serial, który może zrobić furorę. W obsadzie m.in. Paweł Małaszyński

2024-04-25 15:50

Kto ma ochotę na romantyczno-kryminalny thriller prosto znad Wisły? Polsat Box Go zapowiada nową odcinkową produkcję z gwiazdorską obsadą, której zwiastun zapowiada multum emocji. Premiera “Zdrady” już w pierwszej połowie maja i właśnie poznaliśmy szczegóły fabularne oraz obsadę.

“Zdrada” – nowy serial Polsatu. O czym opowie?

Gorąca namiętność, zakazana miłość i ciemne interesy – to mieszanka wybuchowa, która zdemoluje życie bohaterów nowego serialu Polsatu – czytamy w zapowiedzi pierwszego odcinka “Zdrady”, którego główną bohaterką jest niejaka Julia. Piękna, młoda i szalenie utalentowana fotografka, a przy okazji żona lokalnego prokuratora, jest nie może znieść blasku fleszy, gdy podczas wernisażu jej prac znajduje się w centrum zainteresowania. By nieco odetchnąć, wychodzi na zewnątrz, gdzie poznaje tajemniczego Pawła. Przypadkowe spotkanie, które doprowadzi do wybuchu gorącego uczucia, szybko wywróci ich życie do góry nogami. I to nie tylko prywatne, ale i zawodowe.

SPRAWDŹ TEŻ: Netflix zapowiada kolejne polskie filmy i seriale. Co zobaczymy w tym roku?

“Zdrada” – obsada i premiera. Kiedy ukaże się pierwszy odcinek serialu?

W roli Julii zobaczymy Annę Karczmarczyk (“Dziewczyny z Dubaju”), a jej męża i kochanka zagrają kolejno Dawid Ogrodnik (“Rojst”) i Paweł Małaszyński (“Magda M.”). W obsadzie znaleźli się również m.in. Piotr Polk (“Ojciec Mateusz”), Dobromir Dymecki (“1670”), Marieta Żukowska (“#BringBackAlice”), Grażyna Szapołowska (“Mój agent”), Olga Szarzyńska (“Sortownia”), Przemysław Bluszcz (“Pitbull”) oraz Bartłomiej Firlet (“Nie cudzołóż i nie kradnij”).

“Zdrada” w reżyserii Makarego Janowskiego trafi do oferty Polsat Box Go już 10 maja. Ukaże się wówczas pierwszy odcinek, a reszta debiutować będzie co tydzień, w każdy piątek. Serial to polski remake popularnego holenderskiego tytułu “Overspel”.

“Zdrada” – zwiastun

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6