Zapukaj do moich drzwi, odc. 1, 2, 3 streszczenia. Eda robi awanturę Serkanowi

2021-11-15 16:36 Adrian Rybak

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który już od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia pierwszych trzech odcinków.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zapukaj do moich drzwi - odc. 1

Eda Yıldız zdobyła stypendium na studia za granicą, ale zostaje jej zabrane w ostatniej chwili. Życie Edy wywraca się do góry nogami. Od miesięcy próbuje dotrzeć do Serkana Bolata, który odebrał jej stypendium, ale nie może się z nim skontaktować. Zaczyna z ciotką zajmować się florystyką. Pewnego dnia, kiedy dowiaduje się, gdzie Serkan Bolat ma wygłosić wykład w okolicji i jedzie tam, aby się z nim skonfrontować.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 2

Podczas gdy Serkan Bolat prowadzi wykład na temat ważnej międzynarodowej inwestycji, spotkanie przerywa mu Eda. Dziewczyna rząda od niego wyjaśnień na temat odebranego stypendium, ale odpowiedź nie jest dla niej satysfakcjonująca.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 3

Eda ponownie konforontuje Serkana i okoliczności sprawiają, że zostaje do niego przykuta kajdankami. Muszę spędzić razem dzień, podczas którego dochodzi do małego flirtu. Serkan proponuje Edzie układ - stypendium wzamian za udawanie jego narzeczonej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE