You Can Dance 2021

i

Autor: materiały prasowe/TVP

You Can Dance 2021 - o której godzinie FINAŁ i gdzie oglądać?

2021-11-28 11:25

Pierwsza edycja tanecznego show dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja, dobiega końca. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych walczyć będą: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk. Kiedy i o której godzinie oglądać finał? Gdzie oglądać transmisję w TV i online? Sprawdźcie szczegóły.

You Can Dance 2021 - o której godzinie FINAŁ i gdzie oglądać? Po wielu tygodniach tanecznych zmagań poznaliśmy finalistów pierwszej edycji tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych w ostatnim odcinku walczyć będą cztery utalentowane osoby. Są to: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk, którzy pokonali ponad tysiąc chętnych i w ostatnim odcinku zaprezentują swój taneczny kunszt na scenie rodzinnego programu Telewizyjnej Jedynki. Oprócz nich na scenie pojawi się muzyczna niespodzianka! O niesamowitą atmosferę zadają popularne piosenkarki - Cleo, Daria i współprowadząca program Roksana Węgiel. Zwycięzca pierwsze edycji tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja, zostanie wybrany przez widzów poprzez głosowanie SMS. Kiedy i o której godzinie oglądać finał? Gdzie znaleźć transmisję w TV i online?

You Can Dance - co jurorzy kupili za pierwsze zaoszczędzone pieniądze?

You Can Dance 2021 - finał [DATA, GODZINA, TRANSMISJA]

Kiedy i o której godzinie jest finał You Can Dance - Nowa Generacja? Gdzie obejrzeć ostatni odcinek w TV i online? Finał You Can Dance odbędzie się już w niedzielę 28 listopada 2021 roku o godzinie 17:15 na antenie TVP1. Oprócz tego ostatni odcinek będzie można obejrzeć za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot.

You Can Dance 2021 - finał [POWTÓRKA]

Kiedy obejrzeć powtórkę FINAŁU You Can Dance - Nowa Generacja? Ostatni odcinek tanecznego show dla dzieci, będzie można obejrzeć także w drugim terminie. Reemisja dostępna będzie na TVP2 w sobotę 4 grudnia, o godzinie 12:20 i 13:20. Odcinki będzie można znaleźć także w aplikacji TVP VOD oraz na stronie internetowej vod.tvp.pl.