You Can Dance 2021 - o której godzinie FINAŁ i gdzie oglądać?

2021-11-28 11:25 ek
You Can Dance 2021
Autor: materiały prasowe/TVP

Pierwsza edycja tanecznego show dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja, dobiega końca. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych walczyć będą: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk. Kiedy i o której godzinie oglądać finał? Gdzie oglądać transmisję w TV i online? Sprawdźcie szczegóły.

You Can Dance 2021 - o której godzinie FINAŁ i gdzie oglądać? Po wielu tygodniach tanecznych zmagań poznaliśmy finalistów pierwszej edycji tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych w ostatnim odcinku walczyć będą cztery utalentowane osoby. Są to: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk, którzy pokonali ponad tysiąc chętnych i w ostatnim odcinku zaprezentują swój taneczny kunszt na scenie rodzinnego programu Telewizyjnej Jedynki. Oprócz nich na scenie pojawi się muzyczna niespodzianka! O niesamowitą atmosferę zadają popularne piosenkarki - Cleo, Daria i współprowadząca program Roksana Węgiel. Zwycięzca pierwsze edycji tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja, zostanie wybrany przez widzów poprzez głosowanie SMS. Kiedy i o której godzinie oglądać finał? Gdzie znaleźć transmisję w TV i online?

You Can Dance - co jurorzy kupili za pierwsze zaoszczędzone pieniądze?

You Can Dance 2021 - finał [DATA, GODZINA, TRANSMISJA]

Kiedy i o której godzinie jest finał You Can Dance - Nowa Generacja? Gdzie obejrzeć ostatni odcinek w TV i online? Finał You Can Dance odbędzie się już w niedzielę 28 listopada 2021 roku o godzinie 17:15 na antenie TVP1. Oprócz tego ostatni odcinek będzie można obejrzeć za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot.

You Can Dance 2021 - finał [POWTÓRKA]

Kiedy obejrzeć powtórkę FINAŁU You Can Dance - Nowa Generacja? Ostatni odcinek tanecznego show dla dzieci, będzie można obejrzeć także w drugim terminie. Reemisja dostępna będzie na TVP2 w sobotę 4 grudnia, o godzinie 12:20 i 13:20. Odcinki będzie można znaleźć także w aplikacji TVP VOD oraz na stronie internetowej vod.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE