You Can Dance

i

Autor: materiały prasowe/TVP

You Can Dance 2021 - FINAŁ: numer SMS. Jak głosować i ile kosztuje?

2021-11-28 16:43

Najbardziej uzdolnione dzieci w Polsce tanecznym krokiem dotarły do wielkiego finału pierwszej polskiej edycji You Can Dance - Nowa Generacja. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych walczyć będą: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk. Jak głosować na finalistów show?

You Can Dance 2021 - FINAŁ: numer SMS. Jak głosować i ile kosztuje? Po wielu tygodniach tanecznych zmagań poznaliśmy finalistów pierwszej edycji tanecznego show You Can Dance - Nowa Generacja. O zwycięstwo, tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tysięcy złotych w ostatnim odcinku walczyć będą: Karolina Olszewska, Milena Zdzuj, Natan Grzybowski i Tymek Sobczyk. To oni pokonali ponad tysiąc chętnych, którzy zgłosili się na castingi i już w najbliższą niedzielę o 17:15 w TVP1 po raz ostatni zaprezentują swój taneczny kunszt na scenie rodzinnego programu Telewizyjnej Jedynki. Podczas finału będzie się działo! Oprócz finalistów na scenie pojawią się także muzycznie goście, a będą to Cleo, Daria i współprowadząca program Roksana Węgiel. Wiele osób zastanawia się, jak głosować na swojego faworyta You Can Dance. My już wiemy! Otóż głosowanie na uczestników odbywa się drogą SMS. Ile kosztuje jeden głos? Na jaki numer wysyłać SMS-y?

You Can Dance - co jurorzy kupili za pierwsze zaoszczędzone pieniądze?

You Can Dance - Nowa Generacja. Jak głosować? [SMS, CENA]

Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji tanecznego programu You Can Dance - Nowa Generacja, wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS, które trwa cały tydzień i zakończy się podczas niedzielnego odcinka. Na swoich ulubieńców można wysyłać SMS:

  • o treści „3” na numer 7350, jeżeli program powinna wygrać Karolina Olszewska
  • o treści „7” na numer 7350, jeśli zwyciężyć powinna Milena Zdzuj
  • o treści „14” na numer 7350, jeżeli program zwyciężyć ma Natan Grzybowski
  • o treści „16” na numer 7350, jeśli Najlepszym Tancerzem Nowej Generacji powinien zostać Tymek Sobczyk

Kto zwycięży pierwszą polską edycję You can Dance - Nowa Generacja? Odpowiedź już w niedzielę 28.11.2021 o godzinie 17:15 w TVP1.

Sonda
You Can Dance - Nowa Generacja - czy oglądasz program?