Van Helsing, telewizyjna kontynuacja kinowego hitu, to połączenie stylistyki The Walking Dead i motywów z serialu Pamiętniki Wampirów. Pierwszy zwiastun produkcji zapowiada wojnę między gatunkami, bo wampirza apokalipsa już niemal się dokonała!
Van Helsing przypomina The Walking Dead aż za bardzo… Znowu mamy świat na krawędzi upadku, kilku śmiałków, którzy próbują przeżyć i łaknące krwi potwory. Tam gdzie w The Walking Dead był jednak Rick Gimes, tym razem staje Van Helsing (Vanessa, ożywiona krewna TEGO Van Helsinga), zombie zastępują (nawet wyglądające podobnie) wampiry, a zamiast filozoficznej otoczki pojawia się element magiczny (krew Van Helsing z niewyjaśnionych przyczyn zmienia wampiry w ludzi). Serial Van Helsing, chociaż wygląda na inspirowany The Walking Dead, jest tak naprawdę oryginalną produkcją telewizji Syfy. Ma składać się z 13 odcinków, w których w rolę Van Helsing wcieli się znana z Czystej Krwi Kelly Overton. Na razie nic nie wiadomo o polskiej premierze Van Helsing. W USA serial zadebiutuje jednak 23 września. Pierwszy odcinek Van Helsing będzie nosił tytuł „Help Me”.
Van Helsing – zwiastun serialu jak The Walking Dead
Van Helsing, The Walking Dead, Pamiętniki Wampirów, a wcześniej…?
Van Helsing, The Walking Dead i Pamiętniki Wampirów to produkcje o próbie przeżycia w świecie opanowanym przez potwory – zupełnie jak Nimfy, serial do obejrzenia online na eskaGO. Skandynawska historia ukazuje losy pięknej dziewczyny, która budzi w sobie śmiertelne moce i odkrywa, że już nigdy nie będzie mogła się z nikim związać. Taka jest cena za wieczną młodość… Czekając na 8 sezon Pamiętników Wampirów, 7 sezon The Walking Dead i pierwsze odcinki Van Helsing, oglądaj serial online już teraz!