Titanic Polsat 2020. Kiedy i o której? Emisja, powtórka

2020-04-06 17:20
Titanic
Autor: PARAMOUNT/20TH CENTURY FOX / Album/EAST NEWS

Titanic to melodramat w reżyserii Jamesa Camerona. Nagrodzona 11 Oscarami, w tym dla najlepszego filmu, historia miłosna, która została najbardziej kasowym filmem wszech czasów. Leonardo DiCaprio i nominowana do Oscara Kate Winslet tworzą wspaniałe, niezapomniane kreacje aktorskie jako Jake i Rose - para młodych kochanków, którzy poznali się podczas, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” transatlantyku Titanic.

Titanic Polsat 2020. Kiedy i o której? Emisja, powtórka kultowego megahitu. Bohaterom Titanica Nie dane im było jednak zaznać pełni szczęścia i miłosnych uniesień. Gdy luksusowy liniowiec wpada na górę lodową, ich pełen pasji, płomienny romans przeradza się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie.

Titanic Polsat 2020. Kiedy i o której?

Kultowy film zostanie wyemitowany na Polsacie w piątek 4 kwietnia o godzinie 20:00. Jeśli chcecie go obejrzeć w całości, musicie jednak przygotować sobie cały wolny wieczór - emisja filmu będzie trwać aż 2 godziny 55 minut, a razem z reklamami zakończy się o północy!

Titanic Polsat 2020 - powtórka

Film będzie można ponownie obejrzeć także dzień później, w sobotę 5 kwietnia o godzinie 11:45 na Polsacie, a także w czwartek 16 kwietnia o godzinie 23:30 oraz w piątek 17 kwietnia o godzinie 21:00 na Polsat Film.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE