Galerianki

Tak dziś wyglądają filmowe "Galerianki". Aktorki zmieniły się nie do poznania!

Pamiętacie "Galerianki"? To film, który wstrząsnął polskimi widzami. Jak dziś wyglądają aktorki, które zagrały główne role w głośnej produkcji Katarzyny Rosłaniec? Dagmara Krasowska i Magdalena Ciurzyńska mogły zrobić wielką karierę, ale się nie udało. Dominika Gwit prężnie działa w mediach społecznościowych, a co słychać u filmowej Alicji, czyli Anny Karczmarczyk?

Spis treści

  1. O czym jest film "Galerianki"?
  2. "Galerianki" po latach. Jak dziś wyglądają aktorki?

O czym jest film "Galerianki"?

"Galerianki" to głośny film Katarzyny Rosłaniec z 2009 roku, który wywołał w Polsce burzliwą dyskusję o problemach młodzieży i prostytucji wśród nieletnich. To niestereotypowa historia o utracie niewinności. Produkcja opowiada o zagubionych gimnazjalistkach, które marząc o lepszym życiu wyznają zasadę "miłość nie istnieje, liczy się tylko seks".

Tytułowe galerianki spędzają całe dnie w centrach handlowych, w których szukają sponsorów. Za nowe ubrania i gadżety sprzedają się starszym, dobrze sytuowanym mężczyznom.

"Galerianki" obsada. Kto jest kim?

  • Anna Karczmarczyk zagrała Alicję,
  • Dagmara Krasowska zagrała Milenę,
  • Dominika Gwit to filmowa Kaja,
  • Magdalena Ciurzyńska stworzyła postać Julii.

Czytaj też: Największe skandale z finałów "Rolnik szuka żony". O tych aferach było bardzo głośno!

"Galerianki" po latach. Jak dziś wyglądają aktorki?

Minęło już 14 lat od premiery filmu "Galerianki". Jak przez ten czas zmieniły się aktorki, które zagrały w tej produkcji główne role?

Dagmara Krasowska zrezygnowała z aktorstwa

Dagmara Krasowska była prawdziwym objawieniem "Galerianek" i wydawało się, że zrobi wielką karierę, ale odtwórczyni roli Mileny nagle zniknęła z show-biznesu i dziś zajmuje się czymś zupełnie innym.

Wiadomo, że 33-letnia dziś Dagmara Krasowska pracuje jako team leader w instytucji finansowej, w której zarządza kilkunastoosobowym zespołem.

Czytaj też: Tak dziś wygląda Milena z "Galerianek". Dagmara Krasowska przeszła nie lada metamorfozę

Co dziś robi i jak wygląda Julia z "Galerianek"?

Podobny los spotkał Magdalenę Ciurzyńską, która zagrała filmową Julię. Jej także wróżono wielką karierę, ale filigranowa blondynka porzuciła aktorstwo. "Zaczęło się normalne życie — trzeba znaleźć pracę, utrzymać się. Nie próbowałam wrócić do show-biznesu. Obecnie pracuję w kasynie" – zdradziła w 2022 roku w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Dominika Gwit została mamą

Dominiki Gwit-Dunaszewskiej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. 35-letnia aktorka od lat prężnie działa w show-biznesie i realizuje się na wielu polach artystycznych. Media rozpisywały się o jej metamorfozie, ślubie z Wojciechem Dunaszewskim i narodzinach synka, który przyszedł na świat w 2023 roku.

Polecamy: Uczestniczka "Projekt Lady" błagała fanów o pomoc. Dziś nie przypomina dawnej siebie

Anna Karczmarczyk przeszła ogromną metamorfozę

Anna Karczmarczyk to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, której sławę przyniosła rola Alicji w "Galeriankach", ale to niejedyna jej głośna rola. Jakiś czas temu zagrała również w "Dziewczynach z Dubaju". Prywatnie Anna Karczmarczyk jest dziś szczęśliwą żoną Pascala Litwina. Aktorka urodziła dziecko w 2021 roku.

Anna Karczmarczyk kilka miesięcy temu zmieniła fryzurę, pokazując się fanom w zupełnie nowej odsłonie.

W galerii pokazujemy, jak zmieniły się aktorki z filmu "Galerianki". Czas leci, a bohaterki kontrowersyjnej produkcji Katarzyny Rosłaniec zmieniły się nie do poznania.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.