Szansa na sukces. Opole 2021 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać?

2021-02-28 15:13 kg
Szansa na sukces
Autor: screen YouTube/TVP VOD

Szansa na sukces. Opole to muzyczne show Telewizji Polskiej, które otwiera utalentowanym wokalistom drzwi do wielkiej kariery. Uczestnicy specjalnego, opolskiego wydania programu walczą o udział w koncercie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów zadebiutuje kolejna odsłona show. Kiedy oglądać nowe odcinki? Sprawdźcie szczegóły.

Szansa na sukces. Opole 2021 - kiedy oglądać? W Polsce zdecydowanie nie brakuje wokalnie uzdolnionych osób, czego dowodem jest między innymi The Voice of Poland. Do tej pory Telewizja Polska wyemitowała aż jedenaście edycji programu, a w każdej z nich wzięło udział wiele prawdziwych muzycznych perełek. Nie dziwi więc fakt, że po kilku latach przerwy na ekrany naszych telewizorów powrócił kultowy, muzyczny program - Szansa na sukces. Już wkrótce premierę będzie mieć jego kolejna edycja.

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Szansa na sukces. Opole 2021 - dni i godziny emisji

Szansa na sukces. Opole 2021 zadebiutuje na antenie TVP2 już w niedzielę, 28 lutego 2021 roku, o godzinie 15:15. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień, o tej samej porze. Z każdego odcinka wyłoniony zostanie najlepszy uczestnik, który weźmie udział w wielkim finale odsłony. Zwycięzca edycji zaprezentuje swoje wokalne umiejętności podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzącym program niezmiennie jest Artur Orzech.

NAJNOWSZE