Święto Kina 2019 - ceny biletów. Które kina biorą udział w akcji?

2019-12-10 22:06 kw
Święto Kina 2019
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

W tym roku Święta przychodzą szybciej… bo już 15 grudnia! Tego dnia bowiem swoje coroczne obchody zaplanowały kina w całej Polsce! Święto Kina to wspólna inicjatywa największych sieci kin: Cinema City, Helios, Multikino oraz Cinema 3D. Do akcji dołączyły także poszczególne kina studyjne w całej Polsce. Bilety na wszystkie seanse będzie można kupić w naprawdę niskiej cenie! To doskonała okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką!

Święto Kina 2019 - ceny biletów. Które kina biorą udział w akcji? To już szósta edycja Święta Kina. Celem akcji jest zachęcenie potencjalnych widzów do kontaktu z kinematografią i postrzegania seansów filmowych jako wartościowej formy spędzania wolnego czasu. W zeszłorocznej akcji wzięło udział 558 tys. osób, co było prawdziwym sukcesem. Liczymy, że i w tym roku widzowie szturmem ruszą do kin. 

Święto Kina 2019 - ceny biletów

W poprzednim roku sale kinowe przeżyły prawdziwe oblężenie, liczymy że tak będzie i tym razem. W repertuarze kin nie zabranie pokazów mrożącego krew w żyłach horroru Czarne święta czy zabawnej komedii romantycznej Jak poślubić milionera. Ponadto widzowie wzruszą się oglądając 1800 gramów, sprawdzą czy ich najbliżsi przyjaciele nie są przypadkiem (Nie)znajomi oraz zobaczą jak mroczną naturę ma Joker. Najmłodsi kinomani wraz ze Śnieżną paczką wybiorą się do Krainy lodu 2, gdzie będzie towarzyszył im Młody renifer Alex. Te i inne filmy będzie zobaczyć podczas tegorocznej akcji. 

Cena biletu tego dnia to jedyne 12 zł (plus ewentualna dopłata za okulary w przypadku wyboru seansu w technologii 3D).

NAJNOWSZE