Stylowy projekt w TVN - o co chodzi w programie? Kiedy i gdzie oglądać?

2019-09-11 15:27
Stylowy projekt w TVN - o co chodzi w programie? Kiedy i gdzie oglądać?
Autor: player.pl - materiały prasowe Stylowy projekt w TVN - o co chodzi w programie? Kiedy i gdzie oglądać?

W programie Stylowy projekt młodzi styliści będą ze sobą rywalizować w różnych konkurencjach. Prowadzić program będzie modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. O co chodzi w programie? Kiedy i gdzie oglądać?

Stylowy projekt w TVN - o co chodzi w programie? Kiedy i gdzie oglądać? Program Stylowy projekt, to produkcja w której rywalizować będą ze sobą młodzi styliści - zarówno amatorzy, jak i Ci z doświadczeniem. Sprawdzą się w różnych konkurencjach, które sprawdzą ich kreatywność, wyczucie stylu i zdolności manualne. O co chodzi w nowym programie TVN? Kiedy i gdzie oglądać Stylowy projekt?

Stylowy projekt w TVN - o co chodzi w programie?

W programie Stylowy projekt młodzi styliści będą ze sobą rywalizować w różnych konkurencjach. Prowadzić program będzie modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. W roli jurorów zobaczymy stylistkę Karlę Gruszecką z Vogue Polska Agnieszkę Ścibor z Viva! Moda oraz makijażystkę Magdalenę Pieczonkę. W kilku odcinkach do jury dołączą również znane osoby ze świata mody i show-biznesu. Zwycięzca programu otrzyma tytuł najlepszego stylisty Stylowego projektu, wygra staż oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w popularnym sklepie internetowym.

Stylowy projekt w TVN - kiedy i gdzie oglądać?

Program Stylowy projekt, możecie oglądać w każdą sobotę o godzinie 15:50 na antenie TVN. Program dostępny jest również online na platformie player.pl.

NAJNOWSZE