Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny sezon 13 - kiedy oglądać nowe odcinki w Czwórce?

2022-08-08 16:27 Leon Pietrzak
Sprawiedliwi
Autor: Materiały prasowe

Nadchodzą Sprawiedliwi! Czwórka wyemituje już trzynasty sezon popularnego serialu, który przyciągnął przed ekrany tysiące widzów. Kiedy oglądać nowe odcinki? Co się wydarzy? Wszystkie najważniejsze informacje na temat kontynuacji znajdziecie w artykule.

Minionej wiosny „Sprawiedliwych - Wydział Kryminalny” oglądało łącznie ponad 5 milionów widzów. Nagrodzona Telekamerą produkcja od kilku lat pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich seriali kryminalnych i jednocześnie jedną z najchętniej oglądanych pozycji w niezwykle konkurencyjnym wieczornym paśmie, w którym jest emitowana. Warto dodać, że hit Czwórki cieszy się dużym zainteresowaniem również ze strony młodszej widowni. Czy kolejna odsłona dorówna oglądalnością poprzedniej? Przekonamy się już niedługo. Sprawdźcie, kiedy oglądać naczelnika Kubisa i jego podopiecznych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze polskie kryminały. TE produkcje trzymają w napięciu do ostatniej minuty

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny sezon 13. Co w nowych odcinkach?

W nowym sezonie serialu o wrocławskich śledczych z wydziału naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk, jak zwykle nie zabraknie intrygujących kryminalnych zagadek, mocnych wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji, a także zawirowań w życiu prywatnym bohaterów. Dojdzie między innymi do zamachu, który pogrąży komendę w żałobie, a w relacjach między dotychczasowymi przyjaciółmi zajdą poważne zmiany.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny sezon 13. Kiedy premiera? [DATA]

Serial Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny rozpocznie emisję trzynastej serii już 29 sierpnia 2022 r. Odcinki będzie można oglądać w stałym paśmie - od poniedziałku do czwartku - o godzinie 20:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE