Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 361-364 streszczenie. Paulina Wach ściga porywaczy Diany. Czy w trakcie pościgu przekroczy granicę kraju?

2019-11-21 21:30
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 361-364 streszczenie. Paulina Wach ściga porywaczy Diany. Czy w trakcie pościgu przekroczy granicę kraju?
Autor: materiały prasowe TV4 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 361-364 streszczenie. Paulina Wach ściga porywaczy Diany. Czy w trakcie pościgu przekroczy granicę kraju?

Paulina Wach ściga porywacza Diany Bubnowicz. Poszukiwana osoba umknęła do Niemiec i komisarz Wach nie zawaha się w trakcie pościgu przekroczyć granicy. Tam jednak jej możliwości działania są znacznie ograniczone. Co wydarzy się w trakcie pościgu? Co odkryje Paulina?

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 361-364 streszczenie. Duet Wach-Walczak zajmuje się sprawą ciężkiego pobicia młodego mężczyzny, Bartka Wielickiego. Chłopak został skatowany, kiedy nietrzeźwy wracał z wystawnego wieczoru kawalerskiego swojego przyjaciela. Daga Górska z pomocą Marka Gawlika z całą energią zabiera się do poszukiwań zaginionego Jawora. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Serial Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny możecie oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20:30. Produkcję możecie obejrzeć również na platformie ipla.tv.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 361: STRESZCZENIE

Duet Wach-Walczak zajmuje się sprawą ciężkiego pobicia młodego mężczyzny, Bartka Wielickiego. Chłopak został skatowany, kiedy nietrzeźwy wracał z wystawnego wieczoru kawalerskiego swojego przyjaciela. Ofiara była dość majętna, więc kryminalni idą tropem napadu rabunkowego – ale równie szybko odkrywają, że może też chodzić o zemstę. Bartek w nocy podrywał dziewczynę, której partner był z tego bardzo niezadowolony. Paulina Wach równocześnie stara się dopilnować sprawy Diany Bubnowicz. Dziewczyna została zwolniona ze szpitala i Wach stawia pod jej domem posterunkowego Wojtalę, aby miał oko na głównego świadka. Wojtala pada ofiarą podstępu, a Diana znika. Wach lęka się, że Diana wpadła w ręce tajemniczego mordercy, którego szuka od dłuższego czasu.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 362: STRESZCZENIE

Paulina Wach ściga porywacza Diany Bubnowicz. Poszukiwana osoba umknęła do Niemiec i komisarz Wach nie zawaha się w trakcie pościgu przekroczyć granicy. Tam jednak jej możliwości działania są znacznie ograniczone; na terenie obcego kraju nie ma nawet prawa nosić służbowej broni. Paulina będzie musiała poradzić sobie inaczej. Sama będzie jednak zaskoczona tym, co spotka ją na miejscu, w niemieckim domu publicznym. Kuba Walczak solidarnie wspiera koleżankę w całej akcji; do tego stopnia, że nadwerężeniu ulega relacja z jego dziewczyną. Magda robi się zazdrosna, że Walczak zawsze jest gotów rzucić wszystko, aby pojechać na pomoc Paulinie. Szykuje złośliwą zemstę…
 

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 363: STRESZCZENIE

Daga Górska z pomocą Marka Gawlika z całą energią zabiera się do poszukiwań zaginionego Jawora. Przepytują szczegółowo Kingę, ale dziewczyna jest przekonana, że bardzo starannie ukrywali się z Tomkiem i małym Maćkiem; nawet najbliżsi nie wiedzieli, gdzie się znajdują. Gawlik w końcu trafia na wątłą poszlakę – Jawor przed swoim zniknięciem był ranny, musiał skorzystać z pomocy lekarskiej. Kryminalni ruszają na poszukiwanie lekarza, który wtedy pomógł Jaworowi. To jedyna osoba, która wiedziała, że Jawor przeżył.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 364: STRESZCZENIE

Psychopatyczny plan Świętego nabiera kształtów. Gawlik z Kubisem podchwytują pewien wątły trop – od lekarki Świętego dostają namiar na jego dawnego kumpla, który już na pierwszy rzut oka zdaje się coś ukrywać przed policjantami… Zrozpaczony Jawor jest w stanie zrobić wszystko, żeby odzyskać synka. Czy pomoże mu Daga, skoro będzie to wymagało złamania wszystkich zasad? Jeszcze innym tropem pójdzie Bolek Kowalski.
 

NAJNOWSZE