Skoki narciarskie Sapporo 2020 - Transmisja i godzina zawodów 21.01, 1.02, 2.02

2020-01-27 11:12
Skoki narciarskie dzisiaj: transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SE / EAST NEWS Skoki narciarskie Sapporo - godzina i transmisja

Puchar Świata w skokach narciarskich przenosi się z Europy do Azji! W dniach 31, stycznia, 1 lutego i 2 lutego zawodnicy powalczą w japońskim Sapporo. Zmiana kilku stref czasowych oznacza także nietypowe godziny konkursów. Sprawdźcie, o której godzinie odbędą się skoki narciarskie w najbliższy weekend oraz gdzie obejrzeć transmisję.

W zbliżający się weekend skoczkowie narciarscy powalczą o punkty w Pucharze Świata na kontynencie azjatyckim. Po niezwykle udanych zawodach w Zakopanem, gdzie Kamil Stoch wygrał konkurs indywidualny, a Dawid Kubacki był trzeci nasi zawodnicy zawitają do Sapporo. Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020 prowadzi Karl Geiger, drugi jest Stefan Kraft, a trzecią pozycję zajmuje Ryoyu Kobayashi. Polacy znajdują się na następujących miejscach:

4 - Dawid Kubacki
6 - Kamil Stoch
13 - Piotr Żyła
36 - Maciej Kot
39 - Stefan Hula
42 - Jakub Wolny

Skoki narciarskie Sapporo 2020 - o której godzinie?

Skoki narciarskie w Sapporo 2020 rozpoczną się od piątkowych kwalifikacji, które zaplanowane są na godzinę 8:30. Dzień później, w sobotę, 1 lutego skoczkowie rywalizować będą w pierwszym z dwóch konkursów indywidualnych. Pierwsza seria konkursowa rozpocznie się także o 8:30. W niedzielę skoczkowie o 1 w nocy wezmą udział w kwalifikacjach i tuż po nich rozpocznie się drugi konkurs indywidualny.

Skoki narciarskie Sapporo 2020 - transmisja TV

Piątkowe kwalifikacje obejrzymy wyłącznie w Eurosport 1. Sobotni konkurs transmitowany będzie w Telewizji Polskiej - w TVP 1 i TVP Sport oraz na Eurosport 1. Niedzielne zawody zobaczymy wyłącznie w TVP 1 i TVP Sport.

Skoki narciarskie Sapporo 2020 - transmisja online

Skoki narciarskie online zostaną udostępnione w sport.tvp.pl (sobota i niedziela) oraz w Eurosport Player (piątek, niedziela) - opcja dla posiadaczy wykupionego pakietu.

NAJNOWSZE