Seksualni, niebezpieczni - ZOBACZ ZWIASTUN angielskiej komedii wszechczasów!

2012-04-06 11:49
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Żadne arcydzieło, ani też nic szczególnie mądrego, ale umrzecie ze śmiechu - zachwala Daily Mirror. Zobaczcie zwiastun najzabawniejszej komedii roku!

4 maja na ekrany naszych kin wejdą "Seksualni, niebezpieczni" - brytyjska odpowiedź na "American Pie". Błyskotliwie śmieszna komedia zachwyciła widzów i krytyków, bijąc na Wyspach historyczny rekord otwarcia "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" i w ciągu dwóch tygodni dystansując "Borata" w wyścigu o miano angielskiej komedii wszech czasów.

Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich misja niemożliwa?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE