Russian Doll sezon 2

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Russian Doll sezon 2 - o której godzinie na Netflix? Kiedy oglądać nowe odcinki?

2022-04-19 12:28

Russian Doll powraca z drugim sezonem! Wszyscy, którzy czekają na kontynuację nareszcie będą mogli zobaczyć dalsze przygody Nadii i Adama. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Kiedy pojawią się na platformie Netfliksa?

Russian Doll sezon 2 nadchodzi! Czy przebije sukces poprzedniej części, która w pierwszych dniach premiery cieszyła się wysoką oglądalnością? Tego dowiemy się już w środę 20 kwietnia. Właśnie wtedy pojawią się nowe odcinki popularnego tytułu. W głównej roli ponownie zobaczymy Nadię, w którą wciela się Natasha Lyonne (Orange Is the New Black, American Pie, Straszny film). W drugim sezonie "Russian Doll" będziemy świadkami akcji, która dzieje się cztery lata po wydarzeniach z poprzednich odcinków. Bohaterka odkryje portal czasowy, który potraktuje jako przepustkę do kolejnej przygody. Na ekranie pojawi się się również Charlie Barnett w roli Alana. O której godzinie będzie można oglądać nowe odcinki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Russian Doll sezon 2 - o której na Netflix?

Na nowe odcinki fani serialu musieli czekać prawie trzy lata! Oczekiwania są ogromne, a twórcy zapowiadają, że kolejna część będzie lepsza od poprzedniej. Czy faktycznie tak będzie? Tego przekonamy się w środę 20 kwietnia 2022. Właśnie tego dnia odcinki pojawią się na Netfliksie. Wszystkie będzie można oglądać już od godziny 9:00.

Sonda
Czekasz na 2. sezon "Russian Doll"?

Russian Doll sezon 2 - opis, co w nowych odcinkach?

Akcja drugiego sezonu dzieje się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Nadia (Natasha Lyonne) i Alan (Charlie Barnett) odkryją portal czasowy, który traktują jak przepustkę do kolejnej przygody. Do bohaterów szybko dochodzi, że jak nie znajdą wyjścia z portalu, to spotka ich coś gorszego niż przeżywanie swojej śmieci na nowo. Fabuła skupi się na przeszłości głównych postaci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE