Rolnik szuka żony 13.10 - dlaczego nie ma odcinka? Kiedy oglądać odcinek 6?

2019-10-13 10:00 kw
Rolnik szuka żony
Autor: materiały TVP

Rolnik szuka żony to program, który jest prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2014 roku i od samego początku przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W trwającej właśnie szóstej edycji show miłości poszukuje pięciu rolników: Seweryn, Sławomir, Jakub, Adrian oraz Waldemar. Przed nami szósty odcinek programu. Okazuje się, że nie zobaczymy go 13 października. Kiedy odbędzie się jego emisja?

Rolnik szuka żony 13.10 – dlaczego nie ma odcinka? Kiedy oglądać szósty odcinek? Rolnik szuka żony to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych programów TVP. Nic więc dziwnego, że na dobre zadomowił się w jesiennej ramówce stacji. Emitowany jest właśnie szósty sezon programu, który od początku wzbudza spore emocje. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek serii. Niestety w niedzielę 13 października nie zostanie wyemitowana nowa odsłona programu. Dlaczego?

Rolnik szuka żony 13.10 – dlaczego nie ma odcinka?

Rolnik szuka żony emitowany jest w każdą niedzielę, o godzinie 21:15 w TVP1. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć pięć odcinków szóstego sezonu, które wzbudziły spore emocje wśród telewidzów. Pierwszą kontrowersją był fakt, że Waldemar zdecydował się na rezygnację z dalszego udziału z programu. Wszystko ze względu na to, że żadna z kandydatek nie skradła jego serca. Drugą kontrowersją jest sprawa Marleny, kandydatki do serca Seweryna. Na uczestniczkę spadła ogromna fala krytyki. Niektóre z komentarzy na jej temat były tak nienawistne, że sprawa będzie mieć swój finał w sądzie.

13 października mieliśmy zobaczyć kolejny, szósty już odcinek trwającej serii. Niestety okazuje się, że emisja została przełożona. Wszystko ze względu na wybory parlamentarne. Zamiast odcinka programu będziemy mogli obejrzeć Wieczór wyborczy, który będzie emitowany aż do godziny 22:05. 

Szósty odcinek programu Rolnik szuka żony zobaczymy już 20 października.

NAJNOWSZE