Riverdale - sezon 4, odcinek 7. Kiedy i gdzie oglądać?

2019-11-21 16:22 kw
Riverdale
Autor: screen YouTube/TV Promos

Przed nami siódmy odcinek czwartego sezonu Riverdale! Serial od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Opowiada o nastoletnich mieszkańcach, z pozoru spokojnego, miasteczka. Archie, Weronika, Jughead oraz Betty z czasem odkrywają, że za niewinną fasadą Riverdale kryją się mroczne tajemnice. Co wydarzy się w 7 odcinku 4 sezonu Riverdale?

Riverdale - sezon 4, odcinek 7. Kiedy i gdzie oglądać s04e07? Czwarty sezon Riverdale miał swoją premierę na początku października. Już teraz widać, że emitowana właśnie odsłona serialu jest jeszcze bardziej dramatyczna i emocjonująca od poprzednich. Główni bohaterowie są w ostatniej klasie liceum. Uczniowie Riverdale High mają jednak na głowie znacznie więcej problemów niż skończenie szkoły i zdanie do college'ów.

Riverdale - sezon 4, odcinek 7. Kiedy i gdzie oglądać s04e07?

Archie chciał zorganizować spokojną kolację z okazji Święta Dziękczynienia w domu kultury. Jego plan spełza na niczym, gdy pojawiają się niespodziewani goście. Jughead i Betty zostają uwięzieni w Stonewall Prep ze względu na szalejącą burzę. Szukają wskazówek na temat niedawnej śmierci w kampusie. W tym samym czasie Alice, Hermoine, FP i Hiram czekają na nadciągające zagrożenie. Z kolei Cheryl i Toni organizują obiad dla rodziny Cheryl.

Polska emisja Riverdale jest opóźniona o jeden dzień w stosunku do amerykańskiej. W Polsce premiera 7 odcinka na Netfliksie odbędzie się w czwartek 21 listopada.

NAJNOWSZE