Promyk nadziei

i

Autor: materiały TVP

Promyk nadziei odcinek 160 streszczenie. Ahmet jest wściekły, że Filiz go zdradziła i chce się na niej zemścić

2021-11-25 9:29

Promyk nadziei odcinek 160 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w piątek, 26 listopada w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Promyk nadziei odcinek 160 streszczenie. Ahmet jest wściekły, że Filiz go zdradziła i chce się mścić. Sedat jest poważnie chory i nie chce się spotkać z Melihą. Mahmut przyłapuje Suhejlę pod domem, w którym jest Ipek. Suhejla wyjawia mu, że kogoś już zabiła. Razem jadą do jego kryjówki.

Promyk nadziei - o czym jest serial?

Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko... Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia. Okazuje się, że Neslihan chciała zerwać więź łączącą Ipek i Omera, dlatego oddała Kadirowi nowonarodzone dziecko Omera i Ipek na pewną śmierć. Kadir oraz jego żona Selma nie mieli serca, by pozbyć się dziecka, dlatego postanowili wychować córkę Ipek, Bahar, jak własne dziecko. Kiedy 11 lat później Omer wychodzi z więzienia, planuje zemstę na Ipek oraz na jej rodzinie.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei - obsada

W nowym tureckim serialu TVP2 występują:

  • Ömer - Fatih Ayhan
  • Ipek - Gülşah AydınNeslihan - Esin Civangil
  • Bahar - Isabella Damla Güvenilir
  • Meliha - Alev Oraloğlu
  • Ozan - Ali Yağız Durmuş
  • Peri - Elif Tığlı
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE