Papiery na szczęście odc. 66, 67, 68, 69: Marta zgadza się zorganizować wesele Adama. Sandra bierze kredyt na dowód osobisty Beaty

2022-01-07 10:43 kg
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA

Na początku września 2021 roku na antenie TVN7 został wyemitowany ostatni odcinek Zakochanych po uszy. Widzowie pożegnali się z ukochanymi bohaterami, których losy mieli okazję śledzić od ponad 2 lat. Miejsce hitowej produkcji 6 września zajął nowy serial, Papiery na szczęście, w którym główną rolę gra Adriana Kalska. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji, która jest emitowana od poniedziałku do czwartku, o godzinie 19:30 w TVN7?

Papiery na szczęście odc. 66, 67, 68, 69. Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Papiery na szczęście - odcinek 66

Marta martwi się tym, skąd weźmie pieniądze na spłatę rozbitego przez Marysię laptopa. O sprawie dowiaduje się Adam i proponuje Marcie, żeby zarobiła potrzebną kwotę organizując jego wesele z Beatką. Kamila w zemście niszczy telefon Marysi. Tymczasem Sandra dowiaduje się, że Mati znalazł i zabrał pieniądze, które dała jej na przechowanie Bianka. Sandra zastanawia się, jak zdobyć pieniądze i… kradnie dowód osobisty Beaty.

Papiery na szczęście - odcinek 67

Marta zgadza się zorganizować wesele Adama, co dla Sergiusza jest dowodem na to, że nic jej z Adamem nie łączy. Sandra bierze kredyt na dowód osobisty Beaty, po czym podrzuca jej go z powrotem. Jednak zanim to nastąpi, Beatka i Adam bez jej dowodu osobistego nie mogą zarezerwować daty ślubu w urzędzie. Beatka rozpacza – uświadamia sobie, że wcale nie chce ślubu z Adamem, chce być ze Staszkiem. Tymczasem Iwo wręcza Marysi swój stary telefon, co bardzo nie podoba się jego dziewczynie, Kamili.

Sonda
Z kim powinien być Adam?

Papiery na szczęście - odcinek 68

Marta umawia się z Sergiuszem na kolację, ale stresuje ją wizja spędzenia z nim wieczoru w jego mieszkaniu, więc ostatecznie odwołuje spotkanie. Marysia w telefonie od Iwa odnajduje jego nagie zdjęcia. W zamian wysyła chłopakowi swoje gorące fotki i umawia się z nim na randkę. Okazuje się, że to Kamila umówiła się z Marysią z telefonu Iwa. Dziewczyny się szarpią, po czym Marysia przewraca się i uderza głową w kamień. Sytuację widzi Adam, pomaga Marysi i dowiaduje się, że jest ona siostrą Nataszy. Marta przychodzi po Marysię do Adama, zostają u niego na wspólnej kolacji.

Papiery na szczęście - odcinek 69

Marta po kolacji u Adama przypadkowo zostawia w jego mieszkaniu sweter, który później dostrzega Sergiusz. Obawia się, że coś jednak może ich łączyć i wypytuje o to Martę, której nie podoba się jego zachowanie – Marta nie chce się z nim dłużej spotykać. Marysia dowiaduje się, że Kamila i Iwo nie są już parą, ale… Iwo przestaje ją interesować – kończy z facetami, co bardzo cieszy Olę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE