Ozark sezon 4 - kiedy premiera drugiej części ostatniego sezonu?

2022-02-24 10:24 Leon Pietrzak
Ozark 4 sezon
Autor: Materiały prasowe Netflix

Rodzina Byrde powraca na ekrany! Czwarty sezon serialu "Ozark" został podzielony na dwie części po siedem odcinków każda. Pierwsze finałowe epizody pojawiły się w serwisie Netflix 21 stycznia 2022 r. Kiedy zobaczymy drugą część ostatniego sezonu?

Ozark sezon 4 - kiedy premiera 2. części? Ozark to niekwestionowany hit w serwisie Netflix. Fabuła serialu koncetruje się na losach pewnej rodziny, która musi przeprowadzić się z Chicago na wyżynę Ozark w Missouri, aby spłacić dług wobec narkotykowego bossa. Produkcja porusza kwestie związane z kapitalizmem i relacjami rodzinnymi, którym przyglądamy się z perspektywy nie do końca zwykłych Amerykanów. Polscy widzowie pokochali przygody głównych bohaterów i niecierpliwie wyczekiwali premiery najnowszego sezonu. W nowych odcinkach powracają Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz i Skylar Gaertner.

Ozark sezon 4 - nowa obsada

Poza głównymi bohaterami, pojawią się również całkowicie nowe twarze. Do obsady dołączyła Veronica Falcón, która wcieliła się w postać Camilii. Zagrała siostrę szefa kartelu narkotykowego, Omara Navarro. Jego syn będzie próbował przejąć interesy całego gangu, kiedy Camilia zawalczy o udział w rodzinnym interesie. W nowych rolach pojawi się również Ali Stroker, która zagra Charles-Ann - starą przyjaciółkę matki Ruth (Julia Garner).

Sonda
Co sądzisz o podzieleniu 4. sezonu OZARK na dwie części?

Ozark sezon 4 - kiedy premiera drugiej części?

Netflix podzielił finałowy sezon na dwie części (każda po 7 odcinków). Pierwsza zadebiutowała 21 stycznia 2022, a druga połowa pojawi się 29 kwietnia 2022 r. Czwarty sezon serialu Ozark jest już ostatnią odsłoną popularnego tytułu.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE