Oglądaj z Trybsonami online. Gdzie oglądać show Elizy i Trybsona z Warsaw Shore?

2015-06-22 13:23
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe MTV

Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami to nowy program, który zastąpi na czas wakacji bijący rekordy oglądalności show Warsaw Shore. Będzie to wielki powrót Elizy i Trybsona - najpopularniejszych jak do tej pory uczestników, znanych z pierwszej edycji WS. Gdzie i kiedy oglądać online lub w telewizji? Sprawdź!

"Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" to powrót na ekrany Elizy i Trybsona - uczestników znanych z pierwszej edycji show emitowanego przez MTV Polska. Uznawani za najbardziej interesujące i barwne postaci z całej ekipy, Trybson i Eliza odeszli z WS po pierwszej edycji, ponieważ spodziewali się wspólnego dziecka. Teraz jednak okazuje się, że da się pogodzić rodzicielstwo z występami w rozrywkowym show - Trybson i Eliza doczekali się własnego programu, który będzie emitowany przez całe wakacje 2015, w porze, w której dotychczas pokazywano kolejne odcinki Warsaw Shore 3, czyli w każdą niedzielę o 23:00. Start już 21 czerwca!

W ramach "Oglądaj z Trybsonami" zobaczymy jak para ogląda po raz pierwszy i na gorąco komentuje kolejne odcinki trzeciej edycji imprezowego reality-show. Dodatkową atrakcją będzie fakt, że w cyklu pojawią się także inni uczestnicy Warsaw Shore, - między innymi uczestnicy, którzy na stałe opuścili program, jak np. Mariusz „Śmietana” Śmietanowski.

Gdzie i kiedy zobaczyć "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" online lub w telewizji? Premiera w każdą niedzielę, od 21 czerwca o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska. Odcinki będą dostępne także online na stronie: www.mtvplay.tv

acNAJNOWSZE