Nadchodzi najlepszy horror ostatnich lat? Zobaczcie fragment "Bodies, Bodies, Bodies"

2022-08-08 13:29 Natalia Nowecka
Bodies, Bodies, Bodies: fragment nowego horroru od studia A24
Autor: Gwen Capistran/A24 Bodies, Bodies, Bodies: fragment nowego horroru od studia A24

"Bodies, Bodies, Bodies" w reżyserii Haliny Reijn to horror, który powinien zainteresować wszystkich miłośników kultowego "Krzyku" i tworów jemu podobnych. W sieci ukazał się pierwszy fragment filmu i wygląda na to, że nadciąga jeden z lepszych straszaków ostatnich lat.

"Bodies, Bodies, Bodies" to najnowsza produkcja grozy od studia A24, które dało nam wybitne "Midsommar" i "Lighthouse". W trakcie seansu będziemy świadkami iście... zabójczej imprezy. Zobaczcie pierwszy fragment.

Bodies, Bodies, Bodies: fragment nowego horroru od studia A24

"Bodies, Bodies, Bodies" przedstawi nam losy grupki przyjaciół, którzy urządzają imprezę w luksusowej, oddalonej od cywilizacji posiadłości. Gdy tracą zasięg, a tym samym kontakt ze światem zewnętrznym, wpadają na z pozoru genialny pomysł - zagrają w niewinną grę, w której jedna osoba jest mordercą, a pozostali muszą odkryć tożsamość napastnika. Przestaje być jednak zabawnie, gdy okazuje się, że wśród nich rzeczywiście znajduje się brutalny zabójca...

Bodies, Bodies, Bodies: kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Halina Reijn, która pracowała na bazie scenariusza autorstwa Sarah DeLappe (ta z kolei opierała się na opowiadaniu Kristen Roupenian). W rolach głównych wystąpili Maria Bakalova, Pete Davidson, Amandla Stenberg, Myha'la Herrold, Rachel Sennott, Chase Sui Wonders i Lee Pace. Film "Bodies, Bodies, Bodies" zadebiutuje w polskich kinach już 16 września 2022 roku.

Sonda
Jesteś fanem horrorów?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE