Może być winylowa albo flizelinowa... Milionerzy 3.08.2021

2021-08-03 12:54 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Może być winylowa albo flizelinowa... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Może być winylowa albo flizelinowa... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych, które mu pozostały? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) płyta gramofonowa, B) tapeta, C) żywica, D) omasta.

Może być winylowa albo flizelinowa...

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestnik po namyśle postanowił skorzystać z pół na pół, po czym zaznaczył B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) tapeta jest prawidłowa.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE