Miłość i medycyna - ostatni odcinek. Kiedy finał serialu TVP?

Pielęgniarki i pielęgniarze
Autor: materiały TVP

Pod koniec marca 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę miał rosyjsko-portugalski serial kostiumowy Mata Hari, opowiadający o ostatnich 15 latach z życia Margaret McLeod. Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie głównej bohaterki. Niestety już wkrótce produkcja zniknie z anteny TVP, a jej miejsce zajmie duński hit Miłość i medycyna. Kiedy finał serialu?

Miłość i medycyna - ostatni odcinek. Miłość i medycyna to duński serial, który zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej już w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku. W główne role w produkcji wcielają się: Molly Blixt Egelind, Jesper Groth, Mikkel Hilgart oraz Anna Stokholm. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku, o godzinie 21:50 w TVP2. Kiedy stacja wyemituje jego finał?

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Miłość i medycyna - o czym jest serial?

Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50-tych. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, w której mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo zostać przyjętym na stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym panują staromodne hierarchie i surowa, dyscyplinarna etyka pracy.

Miłość i medycyna - ostatni odcinek

Miłość i medycyna to serial, który zadebiutuje na antenie TVP2 w poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku. Produkcja składa się z 12 odcinków, a ostatni z nich zostanie wyemitowany już 13 maja, o godzinie 21:50.

NAJNOWSZE