Łukasz Mostowiak z M jak miłość - jak wygląda dzisiaj Franek Przybylski?

2020-06-12 13:29
Franek Przybylski
Autor: EAST NEWS/ULATOWSKI MAREK

Franciszek Przybylski był pierwszym Łukaszem Mostowiakiem w M jak miłość. Jak się zmienił po niemal 14 latach od zniknięcia z serialu?

Pamiętacie pierwszego Łukasza Mostowiaka z "M jak miłość"? Franek Przybylski, mając 7 lat, wcielał się w serialową postać w latach 2000-2006. Jednak to nie jedyna rola, z której możecie kojarzyć Franka. W 2009 roku zagrał w głośnym filmie "Galerianki", rok później w "Oni szli Szarymi Szeregami" oraz w kilku innych produkcjach. Trzeba przyznać, że po 14 latach od zniknięcia z M jak miłość Franek Przybylski wyrósł na prawdziwego przystojniaka.

Wojtuś z Rodziny zastępczej - jak się zmienił Michał Włodarczyk?

Franek studiuje na Wydziale Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi, a z jego zdjęć umieszczonych na Instagramie można wywnioskować, że pasjonuje się także fotografią. Jest synem Filipa Przybylskiego, cenionego lektora, autora tekstów, aktora dubbingowego i filmowego oraz aktorki i reżyserki – Agnieszki Glińskiej.

Łukasz Mostowiak - kiedyś i dziś

Franek Przybylski
Autor: EAST NEWS/ULATOWSKI MAREK
Wyświetl ten post na Instagramie.
Selfportrait_December_2019 Post udostępniony przez Franek Przybylski (@fransiscop)
Nowy film Vegi "Pętla". Stramowski jako Cygan, Królikowski w ostrych scenach seksu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE