HBO Max na SIERPIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

i

Autor: materiały prasowe HBO Max HBO Max na SIERPIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

HBO Max na SIERPIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Filmy i seriale, które warto obejrzeć

2022-07-29 16:48

Co ciekawego zadebiutuje na HBO Max w sierpniu 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier HBO Max i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

HBO Max - filmy i seriale na sierpień 2022. Jakie produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Które tytuły zasługują na szczególną uwagę? Przedstawiamy listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od HBO Max na najbliższy miesiąc.

HBO Max SIERPIEŃ 2022 - najciekawsze premiery

Jak już pisałam wam w ogólnym przeglądzie serialowych premier, sierpień 2022 będzie miesiącem doprawdy gorącym. W przypadku oferty HBO Max to określenie nabiera jednak zupełnie nowego znaczenia. Już pod koniec miesiąca zapanuje bowiem ogień i krew - wszystko rzecz jasna za sprawą Targaryenów, którzy wraz ze swoimi smokami zabiorą nas do wydarzeń, które rozegrały się na 200 lat przed akcją "Gry o tron". Co więcej, jeśli przed premierą "Rodu smoka" pragniecie odświeżyć sobie oryginalny serial, spieszę donieść, że z początkiem sierpnia w serwisie pojawią się wszystkie odcinki "Gry o tron" w jakości 4K Ultra HD.

Jednak nie samym "Rodem smoka" HBO Max stoi - miłośnicy innych gatunków również znajdą coś dla siebie. Z nowym sezonem powróci "Miasto na wzgórzu" – serial kryminalny z Kevinem Baconem oraz Aldisem Hodgem w rolach głównych. Z nowymi kłopotami zmagać się będą też Martin Freeman oraz Daisy Haggard w serialu "Rodzice", a także zabraknie tytułów znanych i lubianych, jak "Statyści", "The Office (US)" czy kolejne sezony "Ostrego dyżuru". Dla fanów pełnego metrażu dodane zostaną filmy o bardzo różnej tematyce i gatunku. Będą wśród nich "Ukryte działania", czyli nieznana szerszej publiczności historia elitarnego zespołu czarnych matematyczek pracujących w NASA. Dodane zostaną też filmy z serii "Zabójcza broń", w których Mel Gibson i Danny Glover wcielają się w dwóch gliniarzy podejmujących się niebezpiecznych zadań. Innymi nowościami będą też "Jackass Forever" czy "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City". Zatem, co warto obejrzeć w sierpniu na HBO Max? Listę najciekawszych filmowo-serialowych premier HBO Max na sierpień 2022 roku prezentujemy poniżej.

HBO Max SIERPIEŃ 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery HBO Max na sierpień 2022.

Miasto na wzgórzu III - 1 sierpnia 2022 w HBO Max

Trzeci sezon serialu kryminalnego. Po odejściu z FBI i wrzuceniu swojej odznaki do wody, Jackie Rohr dostaje od losu nową szansę i zostaje zatrudniony jako ochroniarz zamożnej rodziny. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy tajemnice zaczynają wychodzić na światło dzienne

Branża II - 2 sierpnia 2022 w HBO Max

Drugi sezon serialu HBO o świecie wielkiej finansjery z perspektywy ambitnych dwudziestolatków. Spojrzenie na świat międzynarodowych finansów, oczami ambitnych dwudziestolatków walczących o swoją przyszłość.

Statyści I-II + Statyści, wydanie specjalne - 2 sierpnia 2022 w HBO Max

Scenarzystami i reżyserami serialu są Ricky Gervais i Stephen Merchant, twórcy serialowego hitu "The Office (UK)". Tym razem zainteresowali się środowiskiem statystów, z definicji przyciągającym ludzi o wygórowanych ambicjach artystycznych, niekoniecznie popartych talentem.

Gość z Ameryki - 2 sierpnia 2022 w HBO Max

Czteroczęściowy miniserial przedstawiający historię imponującej podróży byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Theodore'a Roosevelta, próbującego zdobyć ostatnią nieodkrytą rzekę w Brazylii: River of Doubt. Podczas tej niebezpiecznej podróży Amerykaninowi towarzyszy brazylijski pionier i ekspert, pułkownik Cândido Rondon.

Rodzice III - 5 sierpnia 2022 w HBO Max

Trzeci sezon serialu pokazującego paradoks, który zna każdy rodzic, chociaż nigdy się do tego nie przyzna – że jest gotowy oddać życie za swoje dzieci, ale czasem ma też ochotę je zabić. W głównych rolach Martin Freeman oraz Daisy Haggard.

Morderca z Pembroke - 5 sierpnia 2022 w HBO Max

W 2006 roku detektyw postanawia ponownie otworzyć dwie nierozwiązane sprawy morderstw z lat 80. XX wieku. Śledztwo łączy je z szeregiem włamań. Zespół śledczy musi znaleźć więcej dowodów, zanim sprawca zostanie warunkowo zwolniony.

Ród smoka - 22 sierpnia 2022 w HBO Max

Prequel słynnej "Gry o tron" i adaptacja książki "Ogień i krew" autorstwa George'a R. R. Martina. "Ród smoka" zabierze nas do czasów panowania dynastii Targaryenów, kiedy to ród Daenerys znajdował się u szczytu swej potęgi, a liczne smoki wzbijały się pod nieboskłon Westeros. Problem z sukcesją Żelaznego Tronu doprowadził jednak do krwawej wojny, w wyniku której wyginęły tytułowe stworzenia. 

Ostry dyżur VII-XII - 28 sierpnia 2022 w HBO Max

Kultowy już serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney.

The Office (US) I-IX - 30 sierpnia 2022 w HBO Max 

Serial oparty na popularnej brytyjskiej komedii odcinkowej pod tym samym tytułem. Akcja Biura koncentruje się na Dunder Mifflin – firmie ze Scranton w Pensylwanii zajmującej się papierem. Przy pomocy stylu mockumentary, znanego z oryginalnego formatu, serial przedstawia zmagania z losem biedaków pracujących w społecznie dusznym środowisku pod kierownictwem szefa z urojeniami (w tej roli świetny Steve Carell).

HBO Max SIERPIEŃ 2022 - FILMY

Na polu filmowym również czeka nas kilka ciekawych pozycji. Najciekawsze filmowe premiery HBO Max na sierpień prezentują się następująco:

Ukryte działania - 5 sierpnia 2022 w HBO Max

Nieznana szerszej publiczności historia elitarnego zespołu czarnych matematyczek pracujących w NASA, które były mózgiem jednej z największych operacji w historii - wyniesienia na orbitę astronauty Johna Glenna.

Zabójcza broń 1-4 - 5 sierpnia 2022 w HBO Max

Seria filmów kryminalnych o dwóch gliniarzach z Los Angeles (w tych rolach Mel Gibson i Danny Glover), którzy podejmują się wielu trudnych i niebezpiecznych zadań.

Dom ślimaków - 5 sierpnia 2022 w HBO Max

Szukający ciszy i spokoju do pracy pisarz odwiedza górskie miasteczko i zakochuje się w lokalnej piękności. Jednocześnie zaczyna odkrywać przerażające tajemnice mieszkańców osady.

Spotlight - 6 sierpnia 2022 w HBO Max

Oparta na faktach opowieść o pracownikach gazety Boston Globe, którzy ujawnili ogromny skandal dotyczący molestowania dzieci i tuszowania spraw w lokalnej archidiecezji katolickiej, wstrząsając całym Kościołem.

Cud - 13 sierpnia 2022 w HBO Max

Młoda zakonnica wymyka się ze swojego klasztoru, aby załatwić pilną sprawą i nigdy nie wraca. Śledztwo policyjne w jej sprawie przynosi różne wskazówki i rewelacje, które prowadzą do poznania prawdy i odkrycia cudu.

Jackass Forever - 26 sierpnia 2022 w HBO Max

Ulubiona ekipa bohaterów powraca na kolejną rundę zabawnych, szalenie absurdalnych i często niebezpiecznych numerów. W filmie Johnny i jego towarzysze przesuwają granicę jeszcze dalej.

Sonda
Wolisz oglądać seriale, czy filmy?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4