Programy TV

"Gogglebox. Przed telewizorem". Metamorfozy uczestników. Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"? Najbardziej spektakularna metamorfoza zaszła w wyglądzie Mateusza "Big Boya" Borkowskiego, który... schudł 170 kilogramów! Nie jest on jednak jedynym uczestnikiem, który może się pochwalić gigantyczną przemianą.

Spis treści

 1. "Gogglebox. Przed telewizorem": uczestnicy
 2. Fani uwielbiają bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem"
 3. Siedzieli przed telewizorem i... chudli! Metamorfozy gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" 
 4. Mateusz "Big Boy" Borkowski pozbył się aż... 170 kilogramów! 
 5. Zobacz w galerii, jak zmienili się uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"

"Gogglebox. Przed telewizorem": uczestnicy

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych TTV. Produkcja, w której rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne, zadebiutowała w 2014 roku i doczekała się już osiemnastu edycji. Do najpopularniejszych uczestników należą m.in.:

 • Sylwia Bomba, 
 • Izabela i Joachim Zeiske,
 • Dominik Abus,
 • Agnieszka Kotońska, 
 • Mateusz "Big Boy" Borkowski,
 • Mariusz Kozak 

Fani uwielbiają bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem"

Fani pokochali bohaterów popularnego programu. Przez dziewięć lat w obsadzie zachodziło kila zmian, jednak jest wielu uczestników, którzy biorą w nim udział od samego początku. W tym czasie sporo działo się w ich prywatnym życiu. Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zostały mamami, a Jacek Szawioła i Mariusz Kozak rozstali się. Niestety, nie brakowało także bardzo smutnych wydarzeń, jak tragiczna śmierć uwielbianej przez fanów uczestniczki Basi.   

Siedzieli przed telewizorem i... chudli! Metamorfozy gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" 

Spore zmiany zaszły także w wyglądzie zewnętrznym uczestników. Wielu z nich może pochwalić się fantastycznymi metamorfozami, z których większość z nich dotyczy zrzucenia kilogramów i poprawy sylwetki. 

Choć w programie widzieliśmy ich głównie w pozycji siedzącej (no, może poza Izą, która często komentowała programy ćwicząc na rowerku stacjonarnym), wielu bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem", poza kamerami, wykonało ogromną pracę nad swoim ciałem.  Trudno będzie zliczyć wszystkie kilogramy, które zrzucili. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski pozbył się aż... 170 kilogramów! 

Największą (ale niejedyną!) metamorfozą może pochwalić się Big Boy, który na oczach fanów schudł aż 170 kilogramów! Mateusz zadebiutował w programie jako bardzo duży, ważący 240 kilogramów, mężczyzna. Dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Big Boy przeszedł operację zmniejszenia żołądka, która przyniosła fantastyczne efekty. 

To nie jest etap, każdy następny krok zależy od ciebie. To zmiana trybu życia, która skończy się z twoją śmiercią. Do końca twoich dni musisz to mieć z tyłu głowy, to zabawa do końca życia. Jeśli chodzi o wygląd, jestem standardowym, szczupłym gościem. Mam bardzo dobrą formę. Dla mnie 30 kilometrów spaceru to nie jest problem. Mam niesamowitą kondycję - powiedział Borkowski. 

Zobacz w galerii, jak zmienili się uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Na uznanie zasługują także inne przemiany gwiazd programu. Widzowie mogą oglądać odmienioną Agnieszkę Kotońską, Sylwię Bombę, a także m.in. Krzysztofa Radzikowskiego.