Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja za darmo 25.09.2022 [STREAM]

Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja za darmo 23.09.2022 [STREAM]
Autor: RICHARD A. BROOKS/AFP/East News Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja za darmo 23.09.2022 [STREAM]

Floyd Mayweather - Mikuru Asakura 25.09.2022 na żywo jest gwarancją ogromnych emocji. Niepokonany na bokserskim ringu Mayweather wraca, by dać kilka pokazowych starć. Na początek zmierzy się z japońskim mistrzem MMA, Asakurą. Gdzie oglądać ich walkę? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: gdzie oglądać na żywo?
  2. Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: transmisja za darmo

Floyd Mayweather - Mikuru Asakuragdzie oglądać na żywo? Pytanie o to, czy walka Floyd Mayweather - Mikuru Asakura za darmo będzie udostępniona również z każdą godziną zyskuje na popularności. Nic dziwnego, w końcu mamy do czynienia z wielkim powrotem zawodnika, który w 2017 roku pokonał Conora McGregora jednym punktem. Od tamtego czasu nie stoczył ani jednego pojedynku kończąc karierę z bilansem 50-0. Teraz powraca i wyraża chęć dawania pokazowych walk. Na horyzoncie jest rewanż ze wspomnianym McGregorem, ale wcześniej zawalczy z gwiazdą japońskiego MMA. Zapowiedział, że najbliższe starcie z Asakurą potrwa dziesięć minut, a co za tym idzie zarobi na nim miliony dolarów. Obiecał dać dobry pojedynek, bo pracuje mądrzej a nie ciężej. 

Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: gdzie oglądać na żywo?

Floyd Mayweather nosi ksywę Money i nie jest to przypadek. Szacuje się, że za samą walkę z McGregorem zarobił około 300 milionów dolarów, a do tej sumy należy dodać pieniądze z innych walk. W 2014 roku został najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie, według magazynu Forbes.

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

Jego rywal, Mikuru Asakura, w walce z Mayweatherem zadebiutuje w boksie. Nigdy wcześniej nie bił się w tej dyscyplinie, ale za to był gwiazdą MMA. Ma 19 zwycięstw i trzy porażki. Ostatni pojedynek przegrał z Kleberem Koike Erbstem, którego możecie znać z KSW. Walka Mayweather - Asakura odbędzie się w Saitama Super Arena w Japonii. Pojedynek transmitowany będzie w niedzielę 25 września o 5:00 w CANAL+ SPORT. Transmisja w internecie pokazana zostanie również na CANAL+ online.

Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: transmisja za darmo

Mayweather - Asakura 25.09.2022 online za darmo? Stream na żywo bezpłatnie to marzenie kibiców, ale nie mamy dobrych informacji. Transmisja w internecie będzie dostępna dla osób posiadających abonament w Canal + albo dla tych, którzy dopiero go zakupią.

High League 5 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy, gdzie i kto walczy na High League 5?

Sonda
Floyd Mayweather - Mikuru Asakura: kto wygra?
POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE