Elif odcinek 567 streszczenie - Gonca odzyskuje pamięć, postanawia jednak zachować to w tajemnicy

2019-09-16 13:00 k.w.
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 567 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek, 17 września o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.

Elif odcinek 567- streszczenie. Yusuf zawozi do szpitala Zeynep, której spadła na dłonie rozgrzana prasa. Cevahir obawia się, że przez wypadek Zeynep będzie miał kłopoty. Yusuf podejrzewa, że do wypadku Zeynep mogło dojść w wyniku zaniedbań Cevahira. Veysel informuje Erkuta, że nie mógł dostarczyć paczki, podejrzewa, że Erkut chciał zaszkodzić Selimowi. Muratowi ciężko znieść wspólne życie z Aylą, aby uciec od niej chociaż na trochę, zgadza się wrócić do pracy u Erkuta. Gonca odzyskuje pamięć, postanawia jednak na razie zachować to w tajemnicy.

Elif 567streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 500 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE