Dziedzictwo

i

Autor: YouTube.com/Legacy (screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 312, 313 streszczenie. Lekarka potwierdza niewinność Yamana

2024-07-11 12:01

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 312, 313 - które zostaną wyemitowane w dniach 11-12 lipca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 312, 313 odbędzie się w dniach 11-12 lipca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 312 - czwartek 11 lipca 2024

Seher nie może uwierzyć, że Yaman jest niewinny i że to İkbal zabiła Kevser. Nie może wybaczyć mu, że tak okrutnie ją okłamał. Ali i Duygu przesłuchują dealera. Będący pod wpływem narkotyków mężczyzna przyznaje się do zabicia dziewczyny i traci przytomność. Duygu jest zdruzgotana, chociaż Ali próbuje przekonać ją, że nie ma dowodów na to, że chodzi o jej siostrę. Seher szuka oparcia u Frata na komisariacie, tam rozmawia z lekarką, która potwierdza niewinność Yamana - przyznaje się do sfałszowania raportu i wyznaje, że İkbal ją szantażowała. Ziya ma wyrzuty sumienia z powodu całej sytuacji. Cziczek na bieżąco informuje Zuhal o rozwoju wypadków. Zuhal jest wściekła, że sprawy nie układają się po jej myśli. Semra miota się między rozpaczą a nadzieją, świadkiem jej kolejnego ataku jest Sultan. Semra opowiada jej o zaginionej córce.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 313 - piątek 12 lipca 2024

Semra rozpaczliwie próbuje dowiedzieć się czegoś o poszukiwaniach Yasemin, Duygu nie jest w stanie wyznać matce, że dziewczyna prawdopodobnie nie żyje. Tymczasem wpółprzytomny dealer nuci piosenkę, którą Duygu nauczyła Yasemin. Młoda komisarz zyskuje pewność, że zabitą dziewczyną jest jej siostra, ale dla Alego to wcale nie takie oczywiste. Seher i Yaman spotykają się nad grobem Kevser. Yaman wyznaje Seher, dlaczego wziął winę na siebie. Seher jednak nie potrafi mu wybaczyć, ani zrozumieć. Nie widzi dla nich przyszłości. Yaman jest załamany obrotem spraw. Oboje szukają pocieszenia u Arifa. Seher wraca do rezydencji.

Dziedzictwo. To on wciela się w rolę Ibrahima. Adnan Mehmet Ali Aslan z serialu Emanet: