Dziedzictwo

i

Autor: YouTube.com/Emanet (screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 309-313 streszczenie. Dealer przyznaje się do zabicia dziewczyny

2024-07-11 12:03

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 309, 310, 311, 312, 313 - które zostaną wyemitowane w dniach 8-12 lipca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 309, 310, 311, 312, 313 odbędzie się w dniach 8-12 lipca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 309 - poniedziałek 8 lipca 2024

Yaman i Seher tkwią zamknięci w tym samym pokoju. Seher nie może znieść jego obecności. Niespodziewanie dzwoni przedstawicielka opieki społecznej. Yaman i Seher muszą wspólnie wybrać szkołę dla Yusufa. Ta sytuacja sprawia, że muszą na chwilę odłożyć na bok swoje konflikty. Ali w poważnym stanie trafia do szpitala, Duygu nie odstępuje go na krok. Obwinia się o to, co stało się z Alim, tak samo jak o zaginięcie swojej siostry. Ku jej wielkiej uldze operacja Alego się udaje.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 310 - wtorek 9 lipca 2024

Ekipa Alego niepokoi się nieobecnością szefa i komisarz Duygu. Tymczasem Ali ukrywa przed wszystkimi fakt, że został postrzelony. Yaman cierpliwie i wyrozumiale znosi oziębłe zachowanie Seher. Nedimowi udaje się namierzyć samochód lekarki. Çiek podsłuchuje rozmowę Yamana i szybko informuje o tym Zuhal. Ta ostrzega kobietę. Yaman w pośpiechu jedzie pod wskazany przez Nedima adres. Tymczasem Seher postanawia wykorzystać jego nieobecność i uciec z rezydencji.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 311 - środa 10 lipca 2024

Seher oszukuje domowników mówiąc, że odchodzi z rezydencji i zostawia Yusufa pod ich opieką. Tymczasem wynosi chłopca schowanego w walizce. Yamanowi udaje się zatrzymać uciekającą lekarkę. Na wieść o śmierci Ikbal, kobieta przyznaje się do spreparowania raportu z sekcji zwłok Kevser. Przytacza również wypowiedź Ikbal, w której kobieta przyznaje się do zabójstwa. Duygu i Ali przeglądają nagrania z kamer. Udaje im się ustalić, że dealer nie opuścił dzielnicy. Jadą tam i aresztują odurzonego narkotykami mężczyznę. Tymczasem Seher kupuje bilety na prom do Bośni. Yamanowi w ostatniej chwili udaje się ją powstrzymać. Seher odsłuchuje nagranie ze słowami lekarki. Kobieta doznaje szoku.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 312 - czwartek 11 lipca 2024

Seher nie może uwierzyć, że Yaman jest niewinny i że to İkbal zabiła Kevser. Nie może wybaczyć mu, że tak okrutnie ją okłamał. Ali i Duygu przesłuchują dealera. Będący pod wpływem narkotyków mężczyzna przyznaje się do zabicia dziewczyny i traci przytomność. Duygu jest zdruzgotana, chociaż Ali próbuje przekonać ją, że nie ma dowodów na to, że chodzi o jej siostrę. Seher szuka oparcia u Frata na komisariacie, tam rozmawia z lekarką, która potwierdza niewinność Yamana - przyznaje się do sfałszowania raportu i wyznaje, że İkbal ją szantażowała. Ziya ma wyrzuty sumienia z powodu całej sytuacji. Cziczek na bieżąco informuje Zuhal o rozwoju wypadków. Zuhal jest wściekła, że sprawy nie układają się po jej myśli. Semra miota się między rozpaczą a nadzieją, świadkiem jej kolejnego ataku jest Sultan. Semra opowiada jej o zaginionej córce.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 313 - piątek 12 lipca 2024

Semra rozpaczliwie próbuje dowiedzieć się czegoś o poszukiwaniach Yasemin, Duygu nie jest w stanie wyznać matce, że dziewczyna prawdopodobnie nie żyje. Tymczasem wpółprzytomny dealer nuci piosenkę, którą Duygu nauczyła Yasemin. Młoda komisarz zyskuje pewność, że zabitą dziewczyną jest jej siostra, ale dla Alego to wcale nie takie oczywiste. Seher i Yaman spotykają się nad grobem Kevser. Yaman wyznaje Seher, dlaczego wziął winę na siebie. Seher jednak nie potrafi mu wybaczyć, ani zrozumieć. Nie widzi dla nich przyszłości. Yaman jest załamany obrotem spraw. Oboje szukają pocieszenia u Arifa. Seher wraca do rezydencji.

Tureckie seriale z wątkiem miłosnym. Te produkcje pokochają romantycy:

Listen on Spreaker.