Dziedzictwo odc. 298: STRESZCZENIE. Seher poznaje prawdę o tym, co zrobił Yaman

i

Autor: Screenshot Youtube/ Legacy Dziedzictwo odc. 298: STRESZCZENIE. Seher poznaje prawdę o tym, co zrobił Yaman

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 298: streszczenie. Seher poznaje prawdę o tym, co zrobił Yaman

2024-06-02 15:20

Dziedzictwo – to się wydarzy w 298. odcinku. Co tym razem czeka bohaterów tureckiego hitu? Jakie zagrożenie napotka Seher? Czego kobieta dowie się o Yamanie? Prezentujemy szczegółowe streszczenie 298. epizodu “Emanet”, a także szczegóły związane z jego emisją.

“Dziedzictwo” (tur. “Emanet”) to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uwielbianych tureckich seriali, jakie zawitały w naszym kraju. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie? Streszczenie 298. odcinka znajdziecie poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

Dziedzictwo odc. 298 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 298. odcinka serialu “Dziedzictwo” prezentuje się następująco: Yaman robi wszystko, by Ziya przypomniał sobie dzień śmierci Kevser. Choć stan Ziyi się polepsza, a on sam jest prawie pewien, że nie doprowadził do śmierci szwagierki, mężczyzna nadal ma mętlik w głowie i nie może sobie przypomnieć traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Podczas rozmowy lekarka sugeruje Yamanowi, że powrót do domu jako miejsca zdarzenia mógłby pomóc Ziyi odzyskać pamięć. Mimo ostrzeżeń Yamana, Seher zabiera Yusufa na plac zabaw. Kobieta nie ma pojęcia, że człowiek Camgoza ma ją na celowniku. Gdy pojawia się Yaman i kategorycznie każe im wracać do domu, Seher stawia opór. Jest przekonana, że mężczyzna okłamuje ją w kwestii zagrożenia. Postanawia jak najszybciej odnaleźć dowody, które obciążą Yamana w sprawie przemytu broni. Znalezione przez nią zdjęcia i esemesy uświadamiają jej jednak, że Yaman porwał towar Camgoza, by uwolnić ją z rąk Selima. Sultan składa na Semrę skargę. Na komendzie Duygu jest zmuszona wyjawić Alemu i Sultan chorobę matki. Poruszona Sultan wycofuje skargę i zaprasza obie kobiety na kolację.

Dziedzictwo odc. 298 – gdzie i kiedy oglądać?

298. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany we wtorek 18 czerwca 2024 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. A jeśli przegapicie emisję odcinka - spokojna głowa, powtórki znajdziecie w ofercie platformy TVP VOD.

Dziedzictwo – obsada. Kto jest kim w tureckim hicie?

W głównej obsadzie serialu “Dziedzictwo” znaleźli się:

  • Halil Ibrahim Ceyhan,
  • Sila Turkoglu,
  • Berat Ruzgar Ozkan,
  • Gulderen Guler,
  • Melih Ozkaya,
  • Omer Gecu,
  • Oguz Yagci,
  • Adnan Mehmet,
  • Ali Aslan,
  • Binnaz Ekren.

SPRAWDŹ TEŻ: Ulubiony serial Polaków zniknie z anteny TVP? “Już zwolniono połowę ekipy”

Tureckie seriale: rozpoznaj bohatera po oczach

Pytanie 1 z 10
“Zakazany owoc” – co to za postać?
“Zakazany owoc” – co to za postać?
"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Andrzej Seweryn: czy żałuje roli drag queen w serialu Netflixa. MELLINA - Meller