Córka Tomasza Kota poszła w ślady ojca. Zadebiutowała w nowym serialu Netfliksa!

2022-10-07 12:59 Leon Pietrzak
Wielka woda / Blanka Kot / Tomasz Kot
Autor: PIOTR ZAJAC/REPORTER

Blanka Kot zagrała w popularnym serialu Netfliksa. Córka znanego aktora zamierza pójść w ślady ojca i realizować się jako aktorka. Jej debiut oceniono bardzo wysoko, a twórcy nie mogą wyjść z podziwu profesjonalizmu, który prezentowała na planie. Gdzie możemy oglądać córkę Tomasza Kota?

Tomasz Kot to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w naszym kraju. Polak próbuje swoich sił również za granicą i jest na dobrej drodze, by osiągnąć międzynarodowy sukces. Aktualnie pracuje nad nową Akademią Pana Kleksa, gdzie wcieli się w jedną z głównych ról. Wygląda na to, że miłość do aktorstwa płynie w genach. Miłością do filmu zaraził swoją córkę, Blankę, która zdecydowała się spróbować swoich sił za kamerą w wielkim hicie Netfliksa "Wielka woda". Czy to początek wielkiej przygody?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wielka Woda: 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Blanka Kot debiutuje na ekranie

Córka aktora ma za sobą pierwszą rolę. Blanka Kot dostała angaż w serialu "Wielka Woda", gdzie wcieliła się w Klarę Marczak. Na ekranie pojawia się bardzo często, a aktorzy oraz produkcja nie mogli wyjść z podziwu jej podejścia do pracy. Kobieta twierdzi, że ze swoim ojcem nie ćwiczyła kwestii, chociaż ten dawał jej kilka wskazówek. Ostatecznie postanowiła samodzielnie stworzyć kreację bohaterki. Mimo, że to jej pierwsze wystąpienie w serialu, to wcześniej miała już okazję pojawić się w głośnej produkcji Disney Channel "Ogarnij to". Jednak był to tylko epizod dubbingowy.

"Nie ćwiczyliśmy nic z tatą, ale oczywiście dawał mi jakieś wskazówki. [...] Dostawałam od niego trochę porad, ale ogólnie starałam się sama wymyślić sobie Klarę w głowie" - powiedziała aktorka

Wielka Woda hitem Netfliksa

Serial zadebiutował w serwisie Netfliksa 5 października 2022. Fabuła skupia się na powodzi stulecia, która miała miejsce we Wrocławiu w 1997 r. Całość jest opowiedziana z perspektywy kilku bohaterów, którzy ratuja miasto przed katastrofą. Tytuł zbiera bardzo recenzje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony subskrybentów platformy. Poza Blanką Kot, w obsadzie znaleźli się też Agnieszka Żulewska, Anna Dymna, Ireneusz Czop i Jerzy Trela.

Sonda
"Wielka Woda" - co sądzisz o polskim serialu Netfliksa?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE