See 3. sezon: zwiastun, data premiery. To już finał!

i

Autor: materiały prasowe Apple TV+ See 3. sezon: zwiastun, data premiery. To już finał!

Apple TV+ kasuje swój flagowy serial! Kiedy zobaczymy ostatnie odcinki "See"?

2022-06-30 13:08

"See" z Jasonem Momoą w roli głównej to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych seriali platformy Apple TV+. Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy - właśnie dowiedzieliśmy się, że nadchodzący trzeci sezon będzie już ostatnim. Co w nim zobaczymy? Pojawiła się pierwsza zapowiedź, która zdradziła przy okazji datę premiery.

Fani "See" mają powody do radości. Ich ukochany serial powróci z nowymi odcinkami już za kilka tygodni. Radość zmącić może jednak fakt, iż włodarze Apple TV+ ogłosili, że 3. sezon zakończy naszą przygodę z Vossem. Co zobaczymy w finałowych odcinkach i kiedy odbędzie się premiera? Zdradzamy wszystkie szczegóły!

See 3. sezon: ZWIASTUN

Pierwsza zapowiedź 3. sezonu "See" prezentuje się następująco:

See 3. sezon: DATA PREMIERY. O czym będzie nowa seria?

W kolejnym sezonie tej ponurej i dystopijnej produkcji zobaczymy, jak Baba Voss radzi sobie po pokonaniu swojego złowieszczego brata. Szybko jednak pojawia się zupełnie nowe zagrożenie, które stanowić będzie wyzwanie większe, niż jakiekolwiek z dotychczasowych. Czy bohater zdoła ocalić tych, na których mu zależy? Przekonamy się już 26 sierpnia 2022 roku, kiedy to 3. sezon "See" zawita w bibliotece Apple TV+.

See - 3. sezon będzie ostatnim

Wraz z ogłoszeniem daty premiery dowiedzieliśmy się, że 3. sezon "See" będzie już ostatnim. Decyzję o tak szybkim zakończeniu serialu skomentował jego showrunner, Jonathan Tropper, obiecując widzom, że czeka ich satysfakcjonujące zakończenie: Jesteśmy podekscytowani, mogąc podzielić się z wami tym epickim, ostatnim rozdziałem "See", który zawiera zarówno intensywną dramaturgię, porywającą akcję i szczere emocje, których oczekują fani. Będzie to głęboko satysfakcjonujące zakończenie tej opowieści.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1