Gwiazdy

"1670". Michał Sikorski przeszedł metamorfozę! Ojciec Jakub z hitu Netflixa zaszalał z fryzurą i totalnie zmienił wizerunek!

Michał Sikorski, dzięki roli ojca Jakuba w hicie Netflixa "1670" zdobył wielką popularność. Aktor w ostatnim czasie przeszedł dużą metamorfozę i nie wygląda już tak, jak w serialu! Michał Sikorski zaszalał z fryzurą i totalnie zmienił swój wizerunek!

Spis treści

  1. Jakub Sikorski- gwiazdor serialu "1670" 
  2. Metamorfoza ojca Jakuba z "1670". Michał Sikorski zaszalał z fryzurą!
  3. Będzie drugi sezon "1670"! Kiedy? 

Jakub Sikorski- gwiazdor serialu "1670" 

Serial "1670" to absolutny hit Netflixa. Produkcja zadebiutowała na platformie w połowie grudnia 2023 roku i skradła serca nie tylko widzów z Polski, ale także w kilku innych krajach Europy (m.in. w Czechy Węgry czy Litwa). Satyryczna komedia o Janie Pawle i jego rodzinie dotyka wiele współczesnych problemów, przedstawionych 350 lat wcześniej. 

W główne role w "1670" wcielili się:

  • Bartłomiej Topa jako Jak Paweł,
  • Katarzyna Herman jako Zofia,
  • Martyna Byczkowska jako Aniela,
  • Michał Balicki jako Stanisław,
  • Michał Sikorski jako Jakub. 

Szczególną popularność, dzięki "1670" zdobył Michał Sikorski, który wcielił się w rolę ojca Jakuba. Wybitna postać "najmądrzejszego w rodzinie" tak przypadła fanom do gustu, że niektórzy nawet w rzeczywistości biorą go za duchownego! Podczas wizyty w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" aktor wyznał, że... fani nie tylko proszą go o błogosławieństwo, ale niektórzy nawet wytatuowali sobie jego wizerunek na ciele!

Cały sukces serialu i zainteresowanie moją postacią, moją osobą to coś, co przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie sądziłem kiedykolwiek, że będę miał fanów w takim wymiarze - powiedział Michał Sikorski w rozmowie ze "Światem Seriali". 

Metamorfoza ojca Jakuba z "1670". Michał Sikorski zaszalał z fryzurą!

Podczas wspomnianej wizycie w śniadaniówce TVN-u Michał Sikorski opowiadał m.in. o swojej nowej roli w filmie o wampirach pt. "Życie dla początkujących". Widzowie zwrócili uwagę na metamorfozę, jaką przeszedł serialowy ojciec Jakub. Aktor zaszalał z fryzurą i całkowicie odmienił swój wizerunek! 

Michał Sikorski, którego kojarzymy z kruczoczarnych włosów i charakterystycznej grzywki, został... blondynem! Na Instagramie nie szczędzą mu komplementów związanych z nowym wyglądem. 

Czytaj także: Julia Rosnowska była gwiazdą serialu "Julia". Aktorka przeszła ogromną metamorfozę!

W galerii prezentujemy nowy wygląd Michała Sikorskiego. Tak teraz wygląda ojciec Jakub z hitu Netflixa "1670"! 

Będzie drugi sezon "1670"! Kiedy? 

Po sukcesie serialu "1670" widzowie zaczęli dopytywać o drugi sezon serialu. W marcu 2024 roku Netflix oficjalnie ogłosił, że trwają pracę nad drugą częścią komedii, a premiera nowych odcinków jest zaplanowana na 2025 rok. 

Adamczycha z serialu 1670 jest w kolbuszowskim skansenie. To tam kręcono ujęcia do filmu